TUMAZAR презентує сатиричний трек «Серце в портупеях»

TUMAZAR презентує сатиричний трек «Серце в портупеях»

Світ, де слова позбавлені значення, а звуки грошей стають мовчазними диригентами: TUMAZAR презентував сатиричну пісню про сухий розрахунок у відносинах.

«Серце в портупеях» — сатиричний трек, про реальність відносин, у яких відданість стає інструментом особистих користей. Серце головного героя пісні стає знесиленим перед коханням, яке зведено лише до марної спроби купити власне щастя. 

“Не дивлячись на веселий саунд пісні, її сенс досить сумний і розповсюджений у нашому світі. Серце головного героя замкнуте в портупеях і стає заручником бездумної меркантильності партнера. І хоча він готовий віддати все заради неї, він чітко усвідомлює, що його ‘money’ – це єдине, чого хоче власниця його серця. Та навіть після того, як він спробує купити її увагу, вона залишить його з відчуттям порожнечі та розчарування”, – розповідає TUMAZAR.

Трек «Серце в портупеях — це історія кохання, у якому один партнер віддано палає, тоді як інший використовує цю відданість для особистих користей. Герой пісні відчуває безсилля перед коханням, яке є несправжнім та позначене лише ярликом «money». «На жаль, я досить часто бачу на вулицях лицемірне кохання «парочок», які роблять вигляд щасливих стосунків, але полюють на гаманці один одного», — додає TUMAZAR. 

Слухайте новий трек «Серце в портупеях» вже зараз на всіх музичних платформах.


Читати також