TVORCHI презентували новий трек Supernatural з майбутнього альбому

TVORCHI презентували новий трек Supernatural з майбутнього альбому

Український гурт TVORCHI представив ще один сингл зі свого майбутнього альбому Planet X, який вийде цієї осені, 23 вересня. Пісня має назву Supernatural та веде у подорож заплутаного кохання. 

Усі треки для нового альбому TVORCHI написали під впливом пережитих емоцій за минулі три роки – особистих трансформацій, подій в країні та світі, коливань у власному житті. Результатом останніх став трек Supernatural, який розповідає про таємну закоханість – коли всередині киплять почуття, хочеться робити божевільні вчинки, але ти приховуєш ці емоції в своєму розумі та тілі. 

"Supernatural – одночасно сумний та радісний трек, в ньому зустрічаються суперечливі емоції. Приспів - це ейфорія, що піднімає настрій, зцілює, а куплети - про легкий сум, який накриває. Так буває, коли закохуєшся, але не впевнений що колись зізнаєшся у своїх почуттях, та сумніваєшся чи вони будуть взаємними", - розповідають TVORCHI.

У віжуалах на новий трек TVORCHI з’явилися у нестандартних образах: Джеффрі з вогняними очима у піщаному светрі та Андрій з білосніжним волоссям. Такі перевтілення обумовлені підготовкою гурту до їхнього нового шоу в Києві на таємній локації, яке відбудеться 5 жовтня та має однойменну з альбомом назву – Planet X. Саме там вперше прозвучать наживо усі треки з нового альбому та хіти артистів. Попереднє велике шоу TVORCHI відбулося у 2021 році на Київському велотреці та отримало нагороду “Краще концертне шоу року”.

Послухати новий трек TVORCHI Supernatural про таємну закоханість та зробити передзамовлення альбому можна прямо зараз на всіх музичних платформах та YouTube. 

Читати також