Суспільне культура на фестивалі atlas united 2024

Суспільне культура на фестивалі atlas united 2024

Проєкт «Artилерія» представить власну сцену на ATLAS UNITED 2024

Диджитал-команда Суспільне Культура представить власну сцену на головній музичній події «ATLAS UNITED 2024», який пройде з 12 по 14 липня у Києві. 

14 липня на локації «East Stage» ведуча шоу «Artилерія» Юлія Ткачук разом з командою Суспільне Культура та ведучим Радіо Культура Захаром Давиденком відкриють залаштунки творчого процесу унікальних українських артистів та розкажуть про особливості їхньої музики. 

«Сцена “Artилерії” та Atlas United-2024 репрезентує молоду українську незалежну музичну сцену і відкриє відвідувачам фестивалю перспективних і талановитих артистів нового покоління. Я задоволена, що ми покажемо виконавців різних жанрів та з різними характерами, але усі вони варті уваги ваших очей і вух», — ділиться Юлія Ткачук.

На сцені виступатимуть:

- український поп-лаунж-рок гурт «The Soul Delusion»

- український емо-гурт «Re-read»

- співачка Liza Bibikova

- український хіп-хоп виконавець Oi FUSK

Читайте також:

«Artилерія» — це ютуб-шоу, що знайомить глядача з новими талантами української музики, обговорює проблеми та виклики індустрії й документує зміни, які сталися на музичній сцені після повномасштабного вторгнення. Ведуча проєкту Юлія Ткачук знайомить глядачів і глядачок з процесом творчості унікальних українських артистів, їхніми переживаннями та страхами, а також особливостями їхньої музики.

Нагадаємо, фестиваль проводить збір спільно з платформою UNITED24. 15% від вартості кожного квитка будуть спрямовані на збір коштів на підтримку Збройних сил України. Головна мета фестивалю — зібрати мінімум 100 мільйонів гривень для закупівлі наземних та повітряних дронів.


Читати також