МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВІДЕОПОЕЗІЇ «Поезія в кадрі. Класика» ВІДБІР РОБІТ!!!

Поезія в кадрі. Класика
РЕЦЕПТ СТВОРЕННЯ ВІДЕОПОЕЗІЇ— це фіксація головної ідеї поетичного твору та відображення її за допомогою візуальних образів відеоряду. У рамках нашого проекту, відеоролики будуть зніматися виключно на поезію авторів класичної літератури починаючи від XVII та закінчуючи XX століттями.
 

УВАГА!
 
Реєстрація обов’язкова як для учасників, так і для глядачів заходу. 

Учасники реєструються тут: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGVXZU5JTFVEUVhXcXRlUWNSSkowT1E6MQ (реєструється один представник знімальної команди). 
Глядачі реєструються тут: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDJvOEo0RXZXaDhBSFRhMTVSemx1U2c6MQ (напередодні заходу ми про нього Вам нагадаємо).
 
УМОВИ УЧАСТІ:
Прийняти участь у фестивалі можуть усі бажаючі віком від 17 до 27 рр.
  1. Обов’язково має бути зареєстрований один представник команди.
  2. Поезія — виключно класика (17-20 ст.)
  3. Максимальна тривалість відеопоезії — 7 хв.
  4. Роботи можуть бути виконані у будь-яких техніках, використовуючи будь-яке потрібне для того обладнання (відео, анімація і т.д) та дозволяється обирати будь-яку тематику творів.
  5. Робота підписується наступним чином: Ім’я та Прізвище зареєстрованого члена команди _ Ім’я та Прізвище автора поетичного твору «Повна назва поетичного твору»
  6. У кінці відеопоезії обов’язково зазначається склад команди, інформація про музичний супровід (якщо він є), автор та назва використаного поетичного твору.
  7. Роботу подає особа, що має авторське право на неї.
  8. Одному учаснику дозволяється подати лише одну роботу.
  9. Роботи приймаються в період із 1 березня 2012 р. по 14 травня 2012 р.
 
НАГОРОДЖЕННЯ
 
Відбір робіт буде проходити в два етапи. 

I етап — із усієї кількості присланих відеоробіт будуть відібрані 15 найкращих. 
ІІ етап — 19 травня 2012р. безпосередньо на самому заході 15 попередньо відібраних робіт будуть демонструватися для глядачів та жюрі, склад котрого і визначатиме переможців. Переможцем стає учасник, який набрав найбільшу підсумкову кількість балів.
 
Нагродою у конкурсі фестивалю буде БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ІНТЕРШКОЛІ!


Читати також

Вибір читачів

Вибір редакції