Вечір поезомузики і психоделії у Полтаві

Вечір поезомузики і психоделії у Полтаві

7-го грудня в «Muza-барі» відбувся благодійний вечір, який об’єднав полтавських поетів та музикантів на одній сцені.

 Першою несподіванкою вечору стали ведучі — Андрій Коновалов та Денис Стерн. Відомі молоді полтавські поети говорили не звичною для себе поетичною мовою, а просто спілкувалися з глядачем. Але, як зізнались самі хлопці, побачивши серед публіки багато нових облич, теж захотіли почитати.

Благодійний вечір розпочинали Богдан Боряк та Валерій Луцьо, які довели, що талановита людина — талановита в усьому. Вони мали два спільні номери, під час яких акомпанували один одному. До віршів молодої поетеси Ксенії Янко музику виконувала Ольга Карпеєва. До речі, Ксенія єдина з-поміж поетів читала під клавішні.

На виступ Романа Коржика — поета та музиканта — збіглися люди навіть з сусідніх залів. Він вже давно асоціюється у полтавської публіки з епатажними, але завжди захоплюючими виступами. Цього разу він підготував номер з гітаристом свого музичного гурту «Раптовий Сніданок» — Костянтином Калюжним.

На вечорі у виконанні Єлизавети Замани та Марії Микитенко звучали вірші Дмитра Лазуткіна. Ніжні жіночі голоси та ліричний тон гітари Ореста Патлякевича з гурту «Космос Буде Наш» й Сашка Олоса з гурту «Nonsense» зробили соціальну лірику відомих поетів проникливою та по-особливому «пекучою».

Трохи загасити полум’я своєю поезією спробували Іра Мисник та я — Анна Ютченко, які підготували номер разом з флейтистом Вадимом Михайличенко та гітаристом гурту «Сестра Керрі» Євгеном Ковтуном. Виступивши квартетом, поетеси з музикантами здивували неочікуваним поєднанням метафоричної поезії та музики духового й струнного інструментів.

Сергій Нагорний вразив своєю прозою «про тих людей, яким випало щастя або нещастя жити у східному регіоні нашої великої країни». Поет разом з музикантом — Вовою Терновим — згадали не лише «бійців, які боронять нашу землю, але й тих людей, які за певних обставин жили або вже не живуть там».

«Хедлайнерами» вечору стали полтавська поетеса Анна Єгорова та Санчер — музикант з гурту «London Hill». Поєднання поезії з психоделічною музикою бас-гітари стало відкриттям для полтавської публіки, яка під час виступу поринула у справжню медитацію.

У кінці Андрій Коновалов та Денис Стерн прочитали власні вірші, присвячені Україні, що придало завершенню благодійним музичним читанням патріотичного настрою.

Фото: Уляна Мохірєва

Незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»


Читати також