​На фестивалі «Файне Місто» облаштують кілька спортивних майданчиків

​На фестивалі «Файне Місто» облаштують кілька спортивних майданчиків

Кілька спортивних майданчиків встановлять на фестивальній території “Файного Міста”.Там можна буде взяти участь у турнірі з стрітболу, тейбл боулдерінгу та мікрофутболу.

Усі майданчики будуть у вільному доступі та працюватимуть три фестивальних дні.

  • Цього року ми готові потішити відвідувачів фестивалю не тільки якісною музикою улюблених гуртів, а також забезпечимо їх комфортним наметовим містечком та запропонуємо безліч спортивних розваг. Відтак, на ігрових майданчиках усі охочі зможуть спробувати свої сили у такому доволі новому виді спорту, який називається «Тейбл боулдерінг». Також можна буде навчитись грати у мікрофутбол та стати переможцем у стрітболі, - прокоментували організатори фестивалю.

Нагадаємо, що окрім цього на відвідувачів «Файного Міста» чекає фестивальний салон краси, де можна зробити біотату, пірсінг чи пофарбувати волосся. Також буде велопрокат роверів та handmade-зона.

Довідка:

Стрітбол (від англ. street “вулиця” і англ. ball “м’яч”) — спортивна командна гра з м’ячем. Баскетбол 3х3.
Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. У гру грають 2 команди. Кількість гравців команди може змінюватись. Зазвичай в командах по 3 гравці (класичний стрітбол). Гра може проходити “на одне кільце” (при цьому команда перед забиванням м’яча в кільце мусить “вивести” його за трьох-очкову лінію).

Тейбл Боулдерінг (boulder – “валун”, англ.) – Відносно новий вид спорту, варіант класичного боулдерінгу (лазіння по валунах). Тільки у тейбл боулдерінуг завдання спрощується: замість карабкання по кам’яних брилах вам потрібно буде “здолати” простий стіл для пікніка. Здавалося б, нічого складного, але це тільки на перший погляд. Спробуйте пройти кілька кіл, ні разу не зачепивши чорний мат, і ви відчуєте себе справжнім скелелазом. Бали не надаються, якщо ви все ж торкнулися підлоги будь-якою частиною тіла. Кожному учаснику турніру дається часовий ліміт – 2 хвилини, за які потрібно пройти якомога більше кіл. По закінченню цього терміну підраховується сума балів, яка залежить від складності кіл і їх загальної кількості.

Юка (мікрофутбол) – різновид вуличного футболу, місцем народження якого є Київ !! Автор називає його “мікрофутбол”. Суть гри полягає в тому, щоб з-за меж “зони” потрапити м’ячем у “юку” (предмет циліндичної форми) і збити її. Переможцем стає та команда, яка за відведений час більше число раз з-за меж зони потрапить в “юку”.

Читайте також:

Дэйв Эванс, первый вокалист группы AC/DC выступит в Тернополе на фестивале ФАЙНЕ МІСТО 2015

На «Файне Місто» приїдуть байкери зі всієї країни

На фестивалі «Файне Місто» облаштують кілька спортивних майданчиків

Фестиваль Файне Місто 2015 (3-5 липня)


Читати також