Книжкова Хвиля. Даруємо книгу Стівена Кінга
![Містер Мерседес. Даруємо книгу Стівена Кінга Містер Мерседес. Даруємо книгу Стівена Кінга](https://md-eksperiment.org/images/posts/f674703e-724f-43ae-9a82-4af911b7f3e8.png)
Продовжуємо Книжкову Хвилю. Суть нашої акції полягає у тому, що ми даруємо книги на наших заходах або розігруємо їх у соц мережах і просимо вас після прочитання подарувати своїм друзям. І таким чином запускається Книжкова Хвиля. Цього разу для того, щоб отримати книгу Стівена Кінга вам потрібно:
1. Знаходитися в Україні
2. Бути учасником групи Культурная Эволюция
3. Поставити на повідомленні про розіграш лайк та зробити репост собі на сторінку.
Розіграш відбудеться 28 вересня. У цей день ми повідомимо всіх про результати
Поділитися