Troye Zillia презентують різдвяний сингл у етно-лаундж стилі

Troye Zillia презентують різдвяний сингл у етно-лаундж стилі

Різдвяна містика у новому альбомі від Troye Zillia

Пісня Спи Ісусе – це польсько-український проект, який відкриває нове звучання гурту і є першою композицією з майбутнього різдвяного міні альбому, який вийде у січні. Новий стиль звучання цієї колядки дихає мінімалізмом і різдвяною містикою, а сама пісня отримує зовсім незвичний образ.

Тематика цієї колядки відрізняється від більшості тим, що це є лагідна колискова, у ній немає слів «Христос Раждається» і фактично відсутній український фольклорний колорит. А все тому, що це є авторська композиція минулого століття Йосипа Кишакевича, українського композитора, хорового диригента, священника, яка вже давно увійшла в розряд «народної».

Учасники гурту розповідають: "Для нас цей запис був кроком всередину, і працюючи з текстом колядки ми відкрили для себе нове - це не просто колисанка - а послання, яке передає мати до своєї дитини, цей містичний контакт. При чому мама знає, які лабіринти чекають на дитину в майбутньому. Це було для нас відкриттям у цій пісні. Також праця у польсько-українській команді була цікавим та корисним досвідом, ми згадали польську мову і навчились нових стилей студійної роботи."


Читати також