Церемонія відновлення весільної клятви

церемонія відновлення весільної клятви

Більшість церемоній проходять в церквах і розглядаються подружньою парою як спосіб відновити свої зобов'язання один перед одним і продемонструвати, що прийняті ними обітниці й досі вважаються священними; більшість християнських конфесій, таких як лютеранські церкви, католицька церква, методистські церкви і англіканські церкви, пропонують послуги з підтвердження шлюбу. Докладніше про церемонію можна почитати на сайті slovoproslovo.info.

Історія

Церемонії були популярні в Італії протягом десятиліть і існували в Сполучених Штатах з 1950-х років, але стали популярними там тільки після 1970-х років. Деяким парам церемонія дає можливість відсвяткувати весілля, якого у них ніколи не було. Церемонії поновлення часто набувають рис західного «пишного весілля», коли пари часто виставляють гостьові книги, купують нові весільні кільця і наймають фотографів. Деякі з причин, через які пари згадують про відновлення клятви, включають в себе те, що вони пережили важкий час у відносинах, святкування знаменної річниці або бажання провести релігійну церемонію, якщо їх первісне весілля не було таким.

Сучасність

У Сполученому Королівстві, Англіканська церква пропонує послугу під назвою «День подяки для шлюбу» для відновлення обітниці. Реєстраційні бюро також пропонують церемонії відновлення клятв, що проводяться реєстраторами, які не мають юридичного статусу. Гуманісти також проводять велику кількість нерелігійних церемоній поновлення обітниць. Humanist Ceremonies повідомляє, що вони популярні серед пар, у яких не було гуманістичної нерелігійною церемонії, яку вони хотіли в перший раз.

Деякі церкви щорічно оновлюють клятви для подружніх пар, які є членами цієї церкви, наприклад, в День святого Валентина. У 2007 році американське місто Піттсбург, штат Пенсільванія, запланувало церемонію відновлення весільної клятви для 1000 пар в рамках святкування 250-річчя свого міста. У 2009 році Університет Майамі провів церемонію поновлення для 1087 пар, всі з яких є випускниками університету. У 2016 році Університет Західного Мічигану провів церемонію для +1201 пари.Ключевые слова: церемонія відновлення весільної клятви,Історія,Поновлення шлюбної обітниці,повторне весілля,що це таке,як підготуватися,поради,весільні кільця,святкування,релігійна церемонія

Читайте также