OLVIA та «Піккардійська Терція» презентували відео на пісню «Бізони»

OLVIA & Піккардійська Терція — Бізони. Дивитися кліп онлайн

Відома українська співачка OLVIA разом із легендарною вокальною формацією «Піккардійська Терція» презентували відео на нову пісню «Бізони». OLVIA (Ольга Баландюх) є учасницею талант-шоу «Голос країни» 2020 в команді Тіни Кароль; учасниця Молодої опери «Ukraine-Terra Incognita»); учасниця міжнародного джаз фестивалю Jazz Bez XX.

Володарка унікального контральто володіє великою палітрою музичних жанрів.

Співачка, яка за освітою є також художницею, сама змонтувала відео (зйомки - Марко Сабельфельд).


Автором музики є відомий український музикант Johnbass, який є автором проектів «Є» 1995 та 2003 років, учасник груп «Клуб шанувальників чаю», «Мертвий півень».

Ідея пісні з’явилась у нього після відео на Youtube з Канади, де старший чоловік українською скликав бізонів на обід. Згодом канадські бізони поєдналися в одній пісні із Карпатами, які для OLVIA є місцем сили та натхнення.

Це вже четверта пісня, яку OLVIA та Джон записали разом. У цій композиції важко переоцінити значення участі «Піккардійської Терції». Її художній керівник, Володимир Якимець, також активно брав участь у аранжуванні, зведенні та мастерингу пісні. А загалом група, що скоро відзначить своє 30-ліття, вчергове довела, що завжди відкрита до експериментів та готова підставити плече молодим виконавцям. Разом з OLVIA вийшла енергійна та настроєва композиція.

Музика: Johnbass

Текст: Johnbass, OLVIA, Василь Флуд
Аранжування: Johnbass, Володимир Якимець
Зведення, запис вокалів, мастерінг: Богдан Нестор (Virtuoso Records), Володимир Якимець

Відео зйомка: Марко Сабельфельд

Монтаж відео: OLVIA (Ольга Баландюх)

Головний ідеолог зйомок регбійних моментів: Юрко Грабовський

Зйомки «Піккардійської Терції» і OLVIA: Golka Records

Виконавчий продюсер: В'ячеслав Дебрянський

© PattySong musicКлючевые слова: OLVIA,Піккардійська Терція,українська співачка,Ольга Баландюх,Johnbass,новини культури,новини музики,сучасна музика,слухати пісню онлайн,дивитися кліп

Читайте также