Великий театральний проєкт Майстерні Лєни Лазовіч Людина і Час у березні

Поезія та театр: вистави Майстерні Лєни Лазовіч. Василь Стус

У березні Майстерня Лєни Лазовіч покаже в Pochayna Event Hall (просп. Степана Бандери, 23) свої інтерпретації біографій таких легендарних особистостей як Василь Стус і Ліна Костенко. Ще на глядачів очікує Вечір сучасної української поезії, де у виконанні найталановитіших акторів зовсім по особливому зазвучать слова Сергія Жадана, Ірини Цілик, Юрія Іздрика і багатьох інших.

«Людина — це обов’язок, а не титул (народився — і вже людина). Людина — твориться, самонароджується».

Василь Стус

В основі вистави “Пісня Орфея. Василь Стус” листи до сина із заслання, поезія та щоденникові записи. Велика людина, сильний поет, громадський діяч та борець за правду постає перед нами люблячим батьком та чоловіком, який знаходиться у внутрішньому конфлікті між боргом громадянина та батька. Вистава про те, як не втратити людяність у надлюдських випробуваннях, та знаходити в собі сили боротись за власні цінності і свободу.

Режисер Лєна Лазовіч розповідає: «Ця вистава народилась, як передчуття. Читаючи «Листи до сина», ми відкрили для себе неймовірну силу, незламність,  любов та мужність бути людиною.  Ми робили історію про те,  що ж дає сили не здаватись, а боротись, «тримати над головою свічку» - до останнього.  Бо в цьому вбачаємо відповідь на питання та пошуки, з якими ми зараз зустрічаємось. Що дає нам сили? Любов. Що робить нас людиною? Любов та чесність перед собою. Ось про це вистава. Про Людяність та мужність»

Режисер - Заслужена Артистка України Олена Лазовіч

Художник - Надія Кошман

Актори:

Христина Урсуляк

Всеволод Сорока

Іван Жилюк

Олександр Бондар

Що: “Пісня Орфея. Василь Стус”

Де: Київ, проспект Степана Бандери 23, Pochayna Event Hall (ТЦ Gorodok Gallery), 3 поверх, зал ''Congress Hall''

Коли: 3 березня, 17.00

Вечір, присвячений поезії Ліни Костенко

Вечір, присвячений поезії Ліни Костенко

Ліна Костенко - одна з найвідоміших шістидесятниць, нині живий класик, що крізь десятки років пронесла гостре слово правди та мудрості. Вірші та уривки з роману у віршах «Маруся Чурай» - як приклад жіночої боротьби та долі у різних епохах та життєвих обставинах.

«Неможливо зараз оминути постать Ліни Костенко та її творчість. Її голос охоплює надважливі історичні події від 60тництва до сьогодення. Це велике натхнення для нас,  чути та працювати з прямим джерелом.  Ще й таким різноманітним: буде і інтимна лірика, і історична драма,  і поезія про сенси. Через такий калейдоскоп віршів кожен глядач почує потрібне та цінне для себе», - розповідає Лєна Лазовіч.

Читають актори Майстерні Олени Лазовіч:

Даша Творонович

Аліка Федотова

Людмила Пасічник

Лера Жилюк

Ярослава Швед

Концертмейстер  - Олександр Бондар

Що: Ліна Костенко. Поезія

Де: Київ, проспект Степана Бандери 23, Pochayna Event Hall (ТЦ Gorodok Gallery), 3 поверх, зал ''Lounge Space''

Коли: 10 березня, 17.00

Вечір сучасної української поезії

Вечір сучасної української поезії

Кажуть, що поезія потрібна, аби серце людини було живим. А ще кажуть, що слово - лікує. Отож 24 березня о 17.00 запрошуємо зібратися разом та перевірити ці твердження. “Особливо зараз, коли знищується українська культура, коли щодня гинуть актори, музиканти, поети та письменники, ми вважаємо за доцільне працювати з поезією, як концентрацієї смислів та образу. Як код нашої нації, аби краще пізнати та прийняти себе”, - каже Лєна Лазовіч.

Для вас прозвучать вірші таких авторів як: Сергій Жадан, Юрій Іздрик, Марина Пономаренко, Мирослав Лаюк, Іра Цілик, Марися Нікітюк, Артем Чех, Максим Кривцов, Павло Вишебаба, Галина Крук, Юрій Андрухович та багато інших. Цей вечір про вічні теми, які зараз звучать як ніколи гостро та болісно.

Читають актори Майстерні Олени Лазовіч:

Нікон Федотов

Володимир Постановський

Мальвіна Мошкович

Даша Творонович

Ліза Гогішвілі

Андрій Волошин

Концертмейстер  - Олександр Бондар

Що: Вечір сучасної поезії

Де: Київ, проспект Степана Бандери 23, Pochayna Event Hall (ТЦ Gorodok Gallery), 3 поверх, зал ''Lounge Space''

Коли: 24 березня, 17.00


Читати також