Співачка GROSU презентувала новий чуттєвий кліп «Туман»

Співачка GROSU презентувала новий чуттєвий кліп «Туман»

Українська співачка GROSU презентує чуттєвий та романтичний кліп на новий трек “Туман”. Це відверта розповідь про почуття, що рятують, надихають і дарують віру навіть у найважчі часи. У пісні поєднались глибокий тембр, влучні рими й ласкаві ритми. Трек відкриває нові глибини таланту співачки та її особистих переживань. 

За словами GROSU, лірична композиція довгий час чекала свого виходу: 

Хочу цей трек подарувати всім закоханим чоловікам та жінкам нашої країни. Ця пісня символізує кохання, тепер і моє також. Хочу, щоб вона асоціювалась в першу чергу з щастям, весіллям та з найпрекраснішим почуттям у світі - коханням”. 

Символічно, що вперше пісня “Туман” прозвучала саме на весіллі: 

До мене звернулась пара, які є прихильниками моєї творчості. Іх романтичний настрій настільки перекликався з піснею «Не туман», що я зрозуміла настав час випускати трек саме зараз”.

Побачивши тоді реакцію на трек присутніх, GROSU зрозуміла, що “Туман” може стати саундтреком подружнього життя багатьох. Тож, і відеороботу до нього зробила особливу. У кліпі співачка постала в кількох романтичних  образах. Один з яких - весільна сукня. Фрагменти кліп ще до офіційного виходу треку викликали багато питань у шанувальників і у пресі щодо особистого життя виконавиці. На усі провокативні питання GROSU дала відповідь. Артистка інтригує: 

Чи правда я вийшла заміж або ж це підготовка до заміжжя, чи просто зйомки кліпу, покаже час. Сьогодні я хочу це залишити собі, але вже скоро поділюсь з вами більше. Проте за мене говорять мої пісні”.  


Читати також