Книжкові новинки видавництва «Просвіта»
Портал Експеримент ділиться з вами цікавими книжковими новинками, які виходять в українських видавництвах.
У видавництві «Просвіта» вийшли книжки:
Безжальна муза, Толя Недоля
Це третя збірка після книг "Луцький настрій" та "Лабіринти підсвідомості", у якій зібрано більше 300 віршів та казок, написаних в романтичному місті молоді, кохання й краси – місті Луцьк, на його вулицях, провулках, у його ритмі, у закладах, під дощем, на сонці, з кавою, чаєм, насолоджуючись стравами місцевих закладів, споглядаючи красу лучанок. Частину книги написано в місті Запоріжжя, але під впливом луцького настрою, який не змогли зіпсувати нескінченні завивання сирен повітряної тривоги й вибухи. Краса й кохання завжди надихає! Бережіть своє кохання або зустріньте його, воно поряд. Можливо, ви його не помічаєте? Місто просякнуте ним: треба лише прислухатись, відчути, розгледіти його!
Крижана принцеса, Толя Недоля
Це збірка казок і оповідань, які увійшли до попередніх книг "Луцький настрій", "Лабіринти підсвідомості" і "Безжальна муза". Деякі з казок мають багато спільного, тому окрема збірка була потрібна. Збірка складається з казок, написаних у місті Луцьк та місті Запоріжжя.
Казковий світ наповнений коханням і дуже схожий на справжній, тому немає нічого дивного, якщо в казках ви упізнаєте себе або своїх знайомих. Таке воно – казкове життя кохання. Саме від вас залежить чи ця казка буде щасливою чи ні.