18-05-2018 Все про кіно 330

Презентація фільму «Фокстер & Макс»

Презентація фільму «Фокстер & Макс». Фестиваль Comic Con

На фестивалі Kyiv Comic Con відбудеться презентація українського фільму-коміксу

20 травня об 11:00 на фестивалі Kyiv Comic Con 2018 відбудеться ексклюзивна презентація українського фантастичного сімейного фільму «Фокстер & Макс». В рамках заходу команда творців фільму розкриє сюжет та розкаже про особливості зйомок, створення 3D-графіки, трюків та спецфектів. А також вперше презентують частину фільму та кадри з бекстейджу знімального майданчика.

«Фокстер & Макс» - це сучасна добра історія про дружбу та віру в свою мрію. В той же час – це справжній фільм-комікс. Фантастична пригодницька стрічка з вражаючими перегонами на суперкарах, захопливими трюками, шпигунськими девайсами та надсучасними нано-технологіями. До того ж, з талановитим хлопцем-художником та собакою-супергероєм в головних ролях. Запрошуємо всіх, хто хоче побачити це першим, на Kyiv Comic Con 2018», - розповідають творці фільму.

Презентацію проведуть генеральний директор «Кінокомпанії ММД» Роман Мартиненко, спів-продюсер фільму Сашко Чубко та актор, виконавець ролі злодія Гекона, Максим Самчик.

«Фокстер & Макс» — український фантастичний фільм про пригоди хлопчика та пса-супергероя. За сюжетом, школяр Максим малює нанотехнологічними фарбами графіті собаки, яке потім оживає. Режисер стрічки – Анатолій Матешко. Прем’єра в кінотеатрах України планується 25 жовтня цього року.

Тизер:


Читати також