Особиста історія Марини Наумчук

Особиста історія Марини Наумчук. Виставка текстилю

Кожного разу несподівана в своїй творчості, але водночас послідовна, Марина Наумчук (Maryna Naumchuk) вже є впізнаваною художницею текстилю у Львівському осередку.

У проекті «Особиста історія» мисткиня об’єднує усі базові сфери людської щоденної діяльності та духовності.

Експозиція умовно розділена на дві частини.

Перша — серія робіт міні текстилю, що зосереджені на фіксації особистого екзистенційного потоку та дослідженні себе самої, власних переживань та історії, друга — відеофіксація перформансу, покликаного торкнутись теми ідентифікації особистості в щоденній рутині справ, коли занурені в роботу, ми втрачаємо найважливіше — відчуття присутності в теперішньому моменті, і прикриваючись роботою втікаємо від реальності навіть не усвідомлюючи цього.

Куратор проекту: Оксана Шпакович (Oksana Shpakovych).

Локація виставки: Галерея ЛНАМ ( вул. Кубійовича, 35Б). Проект буде чинним до 20 січня 2019 року, однак на дні переглядів можлива тимчасова зміна експозиції.

У випадку питань телефонуйте (032) 253-35-12

Марина Наумчук – це молода художниця, яка працює в різних напрямках мистецтва, таких як художній текстиль, сучасний живопис, колаж, фотографія, а також перфоманс.

Марина Наумчук

Народилась в 1986 році в місті Вінниця, з 2010 року живе і працює у Львові. В 2016 році закінчила магістратуру в Львівській національній академії мистецтв за напрямком “Художній текстиль”, а в 2017 році вона почала навчання в аспірантурі при академії, де досліджує сучасний художній текстиль в інтердисциплінарному полі. До сфери інтересів належить пошук зв’язків та взаємовпливів різних форм мистецтва, візуального та динамічного.

Художниця, крім власних сольних проектів, приймає участь в різних групових виставках в Україні та за кордоном. Є учасником ряду мистецьких резиденцій.

2018 – Тиждень української культури в ООН, проект “Femina”, PATA Summer Course Лодзь (Польша), перфоманс “Nie Ladnie”, арт-резиденція ”Catena Ukraine”, персональна виставка “В моменті”; 2017 – Арт-резиденція DEC-ART, танцювальний перфоманс “Напрям рівно-ваги”; груповий перфоманс "comPassion", перфоманс “Точка, лінія, пляма”, польсько-український проект “Portret Intymny”; 2016 – Міжнародне бієнале текстилю “Скіфія”; перфоманс на фестивалі Intermezzo “Не доходять ненаписані листи”; мистецький проект “Приховане”, Торунь (Польша); 2-ге міжнародне молодіжне триєнале художнього текстилю, Лодзь (Польша); 2015 – перфоманс до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом “Побачити людину”; перфоманс “Брехня”, перфоманс “Емоція” в рамках тижня актуального мистецтва (ТАМ); Всеукраїнська виставка “Міні-текстиль”, Львів (Україна); Міжнародний текстильний пленер “Переплетення”; 2014 – Міжнародний живописний пленер у Казимір Дольному (Польша), Всеукраїнський живописний пленер у Закарпатті; 2013 – Всеукраїнська виставка”Міні-текстиль-2013” та інші.

Особиста сторя Марини Наумчук Виставка текстилю


Читати також