15-01-2019 Розваги 234

Гурт «Один в каное» презентує новий кліп

Гурт «Один в каное». Новий кліп - У мене немає дому. Новини культури 2019

Для екранізації обрали композицію “У мене немає дому” з майбутнього альбому гурту. Відеоробота стала першим офіційним кліпом за 9 років існування колективу. Режисером виступив Володимир Власенко.

“Задумка кліпу полягає в тому, що хлопчик через непорозуміння з батьками вирішує піти з дому. Дорогою він зустрічає своїх уявних друзів, з якими мандрує місцями, сповненими дитячих фантазій. Місцями, де реальність тісно переплітається з видумкою, а минуле - з майбутнім. Та виявляється, що навіть в уявних друзів є свій дім, куди їм час повертатись, і врешті-решт їхня подорож — це замкнуте коло, яке знову приводить хлопчика до знайомого дому. У кліпі багато архетипів, трактувань та можливих фіналів. Усе, як нам подобається", – розповідає вокалістка гурту Ірина Швайдак.

У відео є чимало прихованих символів. Уважний глядач зможе провести паралелі з героями з інших пісень “Один в каное”.

Пісню “У мене немає дому” обрали за пропозицією режисера Володимира Власенка, у якого трек зрезонував із подіями в особистому житті:“Коли я вперше почув цю пісню, я був у дорозі - їхав нічним рейсом до селища, де я виріс. Мій батько помер, і тепер мені було потрібно продати будинок, що простоював порожнім вже довгий час. Згадуючи моменти із дитинства, я натрапив на лайв-версію треку "У мене немає дому". Вона була настільки проникливою і близькою до моїх думок, що я одразу почав шукати ідеї для візуального втілення цієї пісні. Містична атмосфера нічної подорожі, думки про мій власний дім і трек на повторі створили у моїй уяві історію. Я одразу написав гурту у фейсбуці і запропонував своє бачення кліпу. На моє щастя, вони згодилися, і тепер я дуже радий показати широкому загалу результат нашої спільної роботи".

Почути пісню наживо можна буде на концертах в рамках весняного туру гурту, що стартує наприкінці березня. Гурт розпочне низку концертів 28 березня в Ужгороді, а завершить великим сольним концертом у Києві у Жовтневому палаці. Наразі графік туру оновлюється.

Придбати квитки на концерт у квиткових операторів свого міста


Читати також