Vivat та UAnimals проведуть читання дитячої книжки про врятованих тварин

Vivat та UAnimals проведуть читання дитячої книжки про врятованих тварин

Під час заходу охочі зможуть не лише послухати авторів книжки, а й узяти в сім'ю врятованого цуцика

Видавництво Vivat і зоозахисний рух UAnimals проведуть спільну акцію «Клуб врятованих. Книжковий день із UAnimals». Акція допоможе привернути увагу до проблеми тварин, які потерпають від війни. Відвідувачі книгарні зможуть допомогти знайти домівку цуценятам із Гостомельського притулку та послухати уривки з книжки «Клуб врятованих. Непухнасті історії».

Захід відбудеться 28 жовтня 2023 року у книгарні Vivat на Подолі (Київ, вул. Сагайдачного, 8), з 14:30 до 19:00.

З 14:30 до 18:30 відвідувачі книгарні зможуть познайомитися з цуценятами з Гостомельського притулку для тварин, які шукають господарів. У притулок їх евакуювала команда UAnimals із Донеччини — там вони жили на вулиці і могли загинути від голоду чи обстрілів. Під час заходу цуценята перебуватимуть у зручному манежі, під наглядом волонтерів. Після співбесіди з зоозахисником охочі зможуть забрати песика додому. 

«Від початку повномасштабного вторгнення UAnimals рятують тварин із зони бойових дій. Щомісяця на запити цивільних та військових ми вивозимо із прифронтових територій 200-300 тварин. Але мало врятувати — наша задача допомогти їм опинитися в родинах, які їх любитимуть, і отримати шанс на майбутнє. І цей захід, і сама книжка “Клуб врятованих. Непухнасті історії” — це наш спосіб нагадувати про те, що кожне життя важливе», — каже Інга Сакада, керівниця відділу спецпроєктів UAnimals

З 17:30 до 19:00 письменник Сашко Дерманський та ілюстраторка Тетяна Копитова читатимуть уривки з книжки «Клуб врятованих. Непухнасті історії». Це розповіді про порятунок тварин під час війни, про відповідальність за тих, хто став частиною нашого життя, про вірність, що долає перешкоди, та віру в перемогу. 

«"Клуб врятованих. Непухнасті історії" – книжка, заснована на реальних подіях, що, попри війну, сповнені світла і любові. У книжці всі врятовані – саме тому й назва така життєствердна. Вона дає розраду й розповідає про людей із великим серцем, про звірят, які допомагають одне одному. Це книжка великої любові, яку важливо берегти, особливо зараз. 

Ця книжка – наше нагадування про колосальну працю тих, хто рятує звірят із-під обстрілів, хто надає їм притулок і не дає вмерти з голоду, тих, хто вірить, що сила любові здолає темряву», — каже Олена Рибка, заступниця головного редактора видавництва Vivat.

Книжка «Клуб врятованих. Непухнасті історії» вийшла у 2023 році у видавництві Vivat у партнерстві із зоозахисною організацією UAnimals. 5 гривень від продажу кожного примірника буде спрямовано на порятунок тварин. Книжка розрахована на читачів від 9 років і допомагає поговорити з дітьми про етичне ставлення до тварин та допомогу для них. 


Читати також