АЗС у вашій компанії: що потрібно знати
Багато представників середнього та великого бізнесу щоденно витрачають різні типи пального та мастильних матеріалів. Якщо у власній компанії обладнати АЗС, процес забезпечення бензином, ДП, мастилами, газом здійснюватиметься простіше. У такий спосіб ви станете незалежними від тих цінових умов, які висувають мережі, і матимете змогу купувати нафтопродукти великими партіями зі знижками.
Звичайно, щоб така модель забезпечення паливом запрацювала, потрібно провести велику роботу. Але вона того варта, адже згодом усі ваші витрати компенсуються. Далі розглянемо певні технічні аспекти, знання яких знадобляться у вашій роботі.
До уваги споживачів
Перед тим як замовити товари для АЗС і нафтобаз, потрібно визначитися з потребами. У цьому допоможе проєктування. Потім зверніться до надійної компанії, де можна купити все необхідне. Наприклад SlavuticH. Їй довіряють відомі компанії, зокрема:
- АТБ;
- «Нібулон»;
- «Сільпо»;
- KERNEL;
- TasAgro;
- МХП;
- Parallel тощо.
Отже, приєднуйтеся й ви.
Які є пропозиції
Коли йдеться про обладнання для АЗС, насамперед необхідно купити паливороздавальні колонки. Вони можуть бути різного типу. Наприклад, розподіляються залежно від нафтопродуктів, які через них відпускаються, а це може бути:
- дизельне пальне;
- бензин;
- керосин;
- мастила;
- газ для авто;
- рідина AD Blue.
Варто звернути увагу на суміщені колонки. Вони складаються з модулів. Одна система поєднує декілька колонок, через які відпускаються різні нафтопродукти, що дуже зручно під час обслуговування. Також застосовується розділення колонок на відомчі та комерційні. Перші будь-яке підприємство використовує для робочих потреб. Що стосується комерційних колонок, то вони вам знадобляться, якщо вирішите здійснювати роздрібний продаж пального.
Також ПРК поділяються на стаціонарні та мобільні. Останні використовуються в польових умовах і на бензовозах. Усі вони виготовляються з якісної та міцної сталі. Мають високотехнологічне оснащення, завдяки чому відпуск пального відбувається з максимальною точністю. Продумана інженерна складова дозволяє легко та швидко здійснювати монтаж.
Важливо знати
Крім паливороздавальних колонок, у роботі знадобляться допоміжні складові. Вони полегшують експлуатацію головного обладнання. Наприклад, обов’язково потрібно купити сумісний механічний дихальний клапан (СМДК). Головне його призначення полягає у підтримці нормального тиску в резервуарі в разі падіння чи підвищення температур. Також за допомогою цього механізму здійснюється узгодження з атмосферою під час наповнення чи спорожнення ємності. Складається з двох клапанів. Якщо обмежувач із тієї чи іншої причини припиняє працювати, завдяки СМДК відбувається злив зайвої рідини. Це знижує ризик здуття резервуара і навіть його розриву.
Аналогічно прилад спрацьовує в ситуації, коли збільшується тиск у цистерні. Якщо це відбувається, впускний клапан відкривається, перемішується всередині корпусу, стискаючи пружину. У результаті залишкове повітря виходить в атмосферу. У разі зменшення тиску впускний клапан, навпаки, відкриває вхід. Після цього повітря входить у потрібному обсязі. СМДК захищений від опадів. Встановлюється в комплексі з пожежним перегороджувачем, який перешкоджає проникненню вогню в систему. СМДК бувають різьбовими або фланцевими.
Окрім них, у роботі знадобляться:
- метроштоки;
- ареометри;
- замірні люки;
- мірники;
- рівнеміри тощо.
Разом з якісним обладнанням ви можете замовити послуги з обробки металу чи впровадження онлайн-обліку на АЗС для ефективнішої роботи. Програма в автоматичному режимі відображатиме всі операції, які здійснюються на ПРК, фіксуватиме залишки і витрати, що допоможе в аналізі та плануванні діяльності.