Співачка MELANYA презентує новий сингл «Цілуй мене» про справжнє кохання

Співачка MELANYA презентує новий сингл «Цілуй мене» про справжнє кохання

Співачка MELANYA презентує новий романтичний сингл «Цілуй мене» в якому ділиться власним досвідом та розповідає про те, що на емоціях люди можуть втратити щось дуже цінне і не можливо буде повернути втрачене.

Пісня «Цілуй мене» про історію справжнього кохання, сліди якого залишаються на усе життя. На емоціях люди можуть втратити щось дуже цінне і не можливо буде повернути втрачене, але серце не може не кохати й не горіти. Жінка потребує та заслуговує на кохання й увагу. В житті має бути місце для поцілунків, навіть у війну.

«Ця пісня мій вибух емоцій, який я  виплеснула  на папері. Це моя власна  історія, мабуть, схожа на тисячі інших. Це не тільки про зраду, і про розчарування, але і про прощення. Так на жаль буває, що близькі люди можуть стати чужими одне одному, тому що в стосунках було місце зради, тому що хтось кохав не по справжньому і грав у свої ігри. Від цього звичайно може бути дуже боляче. Можна на усе життя закритися та втрати віру у кохання. Пісня дуже цінна для мене. По-перше, вона дуже особиста, а по-друге, це перша пісня, яку я написала сама, і слова і мелодію», –  коментує MELANYA.

Разом з синглом  «Цілуй мене» співачка презентує й однойменну відеороботу, режисером і оператором якої став Алекс Макаров. Сюжетна лінія відео із романтичними краєвидами була відзнята на Київському морі. У головній ролі коханого співачки знявся відомий телеведучий Денис Жупник.


Читати також