Співачка Alena Omargalieva презентувала літній денс-трек «Метелики»

Співачка Alena Omargalieva презентувала літній денс-трек «Метелики»

Alena Omargalieva дропнула літній трек “Метелики” у якому поєднала свій фірмовий стиль: денс-поп звучання та ніжний жіночий вокал. Пісня сповнена почуттів та емоцій, які переносять у світ безмежного тепла, полумʼя пристрасті та метеликів, що починають пурхати в животі. 

За словами співачки, її нова пісня дає можливість поринути у власний Всесвіт і знайти безпечний простір всередині себе у цей складний час: «Так добре іноді згадати як це – кохати поза небезпекою, без мінору. Трек “Метелики” для мене – музичний простір, де на декілька хвилин можна бути вільним від навколишнього світу. Я буду рада, якщо кожен, хто його слухатиме, відчує те ж саме».

У пісні співачка зізнається, як легко може розтанути від дотику коханого та з якою відданістю вони продовжують палко любити один одного крізь роки.

«Я впевнена, що кожен хоч раз проживав відчуття “метеликів в животі” при погляді на кохану людину. Але істина палкої любові ховається в тому, щоб зберегти це відчуття крізь роки», — коментує Alena Omargalieva. 

Ще до офіційного релізу шматок треку “Метелики” завірусився у TikTok та набрав понад  6 000 відео перезйомів за 5 днів.

Літній денс-трек «Метелики» можна почути на всіх музичних платформах.Читати також