Олімпіаду в Сочі будуть охороняти роботи

постачання перших роботів розвідників

Закупівлю наземних розвідників планують провести влітку майбутнього року.Починаючи з 2013 року, Служба безпеки РФ планує взяти на озброєння нові розвідувальні комплекси «Пластун», які будуть займатися патрулюванням вулиць, виявляючи підозрілих людей і об'єкти.

Планується залучити нову техніку під час проведення Сочинської Олімпіади для охорони порядку.

 Контракт на постачання перших роботів розвідників вже укладено, сума угоди буде варіюватися від 40 до 80 мільйонів рублів, і залежати від комплектації роботів «Пластун» - наземна дистанційна система на гусеничних шасі.

 Розмір робота 640 на 640 сантиметрів, маса - 40-50 кілограм, він володіє вантажопідйомністю до 10 кілограм і максимальною швидкістю 0,7 метрів в секунду. У його комплектацію так само входить робот з вбудованими бічними відеокамерами.

Для виконання функцій в Сочі «Пластун» буде оснащений спеціальною підвіскою для асфальту, системою автоматизації і далекоміром.

Моніторинг робота і його орієнтування в просторі можливо здійснювати за допомогою GPS. При втраті зв'язку більш ніж на 30 секунд робот автоматично повертається на місце останнього з'єднання.


Читати також