Дніпропетровськ в очікуванні високих гостей на відкритті відгуків фестивалю «Jeden svět»

Дніпропетровськ в очікуванні високих гостей на відкритті відгуків фестивалю «Jeden svět»

На відкритті фестивалю відвідувачі зможуть зустрітися з послом Чеської Республіки Іваном Почухом, а також двома чеськими екс-політиками та експертами Яном Румлом та Їржі Скаліцькі.  

Ян Румл (5 березня 1953) – чеський політичний і державний діяч, член уряду, міністр внутрішніх справ Чеської Республіки (1992-1997).

До того як стати міністром внутрішніх справ Ян Румл працював незалежним журналістом, публікувався в самвидаві, в 1991 році займав посаду заступника міністра внутрішніх справ, федерального міністра внутрішніх справ Чехословаччини.

На початку 90-х років на посаді міністра Ян Румл здійснив реформу Міністерства внутрішніх справа Чехії. За його головування після Оксамитової революції 1989 року було проведено демілітаризацію МВС, ліквідовано внутрішні війська, війська швидкого реагування, прикордонну охорону та політичну поліцію.

Їржі Скаліцькі (25 квітня 1956) – колишній чеський політик, який після Оксамитової революції був членом Палати зборів від Громадського Форуму, а пізніше від Громадянського демократичного альянсу. В 90-х роках Скаліцькі обіймав посаду міністра уряду Чеської Республіки, був членом палати депутатів і президентом ГДА. В 1998-2004 роках - сенатор від коаліції політичних партій Čtyřkoalice.

Пропонуємо також ознайомитися з трейлером першого фільму "Твердиня"/Лукаш Кокеш, Клара Тасовська /72 хв/ Чехія/ 2012, показ якого відбудеться 17 листопада о 17:00
в Центральній міській бібліотеці Дніпропетровська, вул. Леніна, 23


Читати також