26-07-2020 Музеи 162

Виставка «ToBe&ToSee». Галерея Зелена канапа

Виставка «ToBe&ToSee». IlonaDesign. Галерея Зелена канапа. Афіша Львів 2020

IlonaDesign (Ілона Дизайн) “Бути та бачити”. 28.07 – 23.08.2020

Виставка «ToBe&ToSee» – сторінка десятирічного дослідження в галузі образотворчого мистецтва, самовідчуття і людських стосунків.

Виставка «ToBe&ToSee». IlonaDesign

IlonaDesign працює в жанрі абстракції. І все ж в абстракціях вгадуються природні форми. Так, як ніби вони проходить крізь призму сновидінь або спогадів. Завдяки цьому кожна робота емоційна й неповторна, своєрідний резонанс між людиною і світом, виражений в максимально узагальнених формах.

На хвилі ідеї «Новий український пейзаж» – народилося графічне подання «ToBe&ToSee» («бути і бачити»). Реалізована серія робіт під сучасний інтер’єр. Мотивація – створення споглядальних практик мегаполісів, як необхідних умов виживання в прискореному світі.

Виставка «ToBe&ToSee». IlonaDesign

Філософія «ToBe&ToSee» вирішує завдання ідентифікації візуального і смислового сміття і витіснення його з особистого сприйняття. «ToBe&ToSee» – як точка комфорту.

IlonaDesign – автор виставки, художник-екпериментатор в галузі мінімізації впливу агресивного зовнішнього середовища на світовідчуття індивідума. Працює над створенням індивідуального стилю, як симбіозу візуального досвіду різних культур через призму українського світогляду. Використовує техніку акварелі, туші та акрилу.

Виставка «ToBe&ToSee». IlonaDesign

Про автора.

IlonaDesign (Ілона Кузнєцова).
Народилась 1971 р, Україна, Дніпро.

Художник, графічний дизайнер, архітектор, співвласник майстерні IlonaDesignArt.

Спеціалізується на мистецтві та графіці інтер’єру, розробці графічних рішень для шпалер, тканини, мозаїки та природного каменю.

Географія творів: Україна, Ізраїль, Росія, Франція, Чехія.

Учасник та призер Міжнародного фестивалю акварельної мініатюри MiniWatercolor, Київ, 2018, 2019, 2020 роки.

Учасник виставки «Акварельний альбом», Київ, 2018.

Персональна виставка «Аrtefactum», Дніпро, 2019.

Персональна виставка «Бути та Бачити», Львів, 2020.Ключевые слова: Виставка ToBe&ToSee,Бути та бачити,Ілона Дизайн,IlonaDesign,2020,зелена канапа,відкриття виставки,вартість,експозиція,контакти,адреса,каса,афіша львів,події львова,виставки львів,серпень

Читайте также