Поради вiд Flowers.ua: Як доглядати за трояндами

догляд за трояндами

Найприємнішим подарунком для дівчини на будь-яке свято завжди будуть пишні букети квітів. Серед великої кількості квіткових композицій особливе місце займають троянди. Розведенням королеви квітів займаються майже всі професійні флористи та провідні сервіси з продажу квіткової продукції. Сьогодні, щоб придбати букет квітів, не потрібно навіть виходи з оселі, достатньо оформити замовлення в інтернет-магазині Flowers.ua. До вашої уваги представлений великий асортимент різноманітних квітів на день народження, річницю чи інше свято. 

Як доглядати за букетом троянд 

Букет троянд може простояти в кімнаті декілька тижнів, якщо за ним правильно доглядати. Спочатку потрібно видалити листя та шипи, щоб вони не були занурені у воду. Це допоможе попередити процес гниття. Ні в якому разі не ставте троянди у проточну воду. В ній багато кисню та важких хімічних сполук. Обирайте відстояну або прокип'ячену воду кімнатної температури. Влітку температура води повинна бути 12-18 градусів, а взимку - 22-25. Квіти в коробці оброблені спеціальним флористичним розчином і будуть довше стояти у зрізці, але краще поставити букет так, щоб на нього не потрапляли прямі сонячні промені. У вазу можна додати ложку цукру чи активованого вугілля. Цукор додає поживних речовин, а вугілля захищає квіти від бактерій та зовнішніх подразників. Змінюйте воду кожні 3 дні, щоб вона не застоювалася. Промивайте вазу від слизу і підрізайте пошкоджене листя. Час від часу оприскуйте букет із пульверизатора, щоб пелюстки залишалися декоративними. Слідкуйте, щоб вода не потрапляла до центру бутона. В спекотні дні краплі можуть працювати як лінзи та викликати опіки на листах. При кожній зміні води потрібно обрізати стебла, так ви зможете зекономити сили для квітки, та вона проживе довше. Не ставте букет квітів біля обігрівача чи кондиціонера. В таких умовах троянда швидко втрачає свою красу, а листя стають жовтими. 

Зручний додаток для смартфона

дівчина з трояндами

Інтернет магазин квітів має величезний вибір букетів, якість і вартість яких приємно вас здивує. Доставка квітів від Flowers.ua – це чудова можливість порадувати близьку людину навіть на відстані. Замовити квіти можна на сайті або завантаживши додаток на App Store або Play Market.

Компанія розуміє, наскільки важливо приділяти увагу близьким у наш час, тому доставка квітів працює по всіх містах України, де немає бойових дій.


Читати також