07-11-2019 Кино 1113

10 глибоких фільмів про таємниці людської душі

10 глибоких фільмів про таємниці людської душі

Пропонуємо вашій увазі список з 10 глибоких психологічних фільмів, які обов'язково варто подивитися.

Розумник Вілл Гантінґ

Розумник Влл Гантн

«Розумник Вілл Гантінґ» - чуттєва стрічка, що викликає цілу палітру емоцій - сміх, смуток, сльози і сміх крізь сльози. Режисер Гас Ван Сент і сценаристи Бен Аффлек та Метт Деймон вклали всю душу в історію про загубленого в житті генія. Був продуманий кожен діалог. Тому після перегляду фільму залишаються дуже незвичайні відчуття на душі і в серці.

Планета Ка-Пекс

Планета Ка-Пекс

Таємничий прибулець з планети K-PAX раптово з'являється на жвавому вокзалі. На вигляд нічим не примітний чоловік – хіба-що темні окуляри і легка усмішка спостерігача виділяють його з натовпу. Так починається цей, безперечно, прекрасний фільм. Якщо ви все зробите правильно, то зрозумієте: світ Ка-Пекс існує паралельно з нашим життям. І у кожного він свій. Він в нас самих.

Чорний лебідь

Чорний лебдь

Психологічна драма з чудовою грою акторів, неймовірною атмосферою, прекрасним класичним саундтреком і розмаїттям емоцій. Від істерик балерини Ніни в шикарному виконанні Наталі Портман часом оскома бере. І сам собою виникає питання: «Що важливіше - психічна стабільність чи уявна досконалість?».

Розсікаючи хвилі

Розскаючи хвил

Це Ларс фон Трієр, і цим все сказано. Стрічка «Розсікаючи хвилі» призначена не для широкої аудиторії. В ній показана абсолютна любов, що межує з божевіллям. Сюжет сприймається на одному диханні, але наприкінці автор завдає сильного удару...

Соліст

Солст

Картина режисера Джо Райта «Соліст» є дуже потужним і яскравим твором мистецтва. Вона, як бездонна діжка, вміщує в себе багато важливих речей. Але найголовніше: цей фільм - ліки від байдужості.

Змова

Змова

Хоча «Зломники сердець» (або ЗЗмова») - це комедія, не чекайте від неї утертого сюжету і традиційних комедійних тем. Це досить складне і глибоке кіно. Місце людини в світі, місце світу в людині, охорона довкілля, підступність, любов, самотність і спорідненість душ - такі теми порушуються в цій начебто легкій стрічці.

Малголленд Драйв

Малголленд Драйв

Стрічка немов з іншого виміру. Фільм-загадка Девіда Лінча, розгадати яку навряд вдасться і з десятого разу. Стрічка дивує кожну секунду, зачаровує своїм стилем, вабить шармом, відбирає мову і, зрештою, міцний сон.

Тебе ніколи тут не було

Тебе нколи тут не було

Головний герой фільму - колишній морський піхотинець і агент ФБР Джо. Після відставки він підробляє тим, що витягає дівчат із сексуального рабства. Одного разу за його послугами звертається відомий нью-йоркський політик, дочка якого була викрадена і, ймовірно, стала секс-рабинею. Джо, використовуючи досить жорстокі методи, визволяє бідну дівчинку. Та незабаром розуміє, що бізнес, з яким він бореться наодинці, керується дуже впливовими людьми і здійснити правосуддя буде зовсім не просто.

Пролітаючи над гніздом зозулі

Пролтаючи над гнздом зозул

Вдаючи божевільного, щоб уникнути тюремного ув'язнення, Рендл Патрік Макмерфі потрапляє до психіатричної клініки, де майже неподільно володарює жорстока медсестра Мілдред Ретчед. Макмерфі дивується, що інші пацієнти змирилися з дійсним станом речей, а деякі - навіть свідомо прийшли в лікарню, ховаючись від страшного зовнішнього світу. І наважується на бунт. Наодинці.

Море всередині

Море всередин

Це одна з тих кінострічок, які неодмінно треба подивитися. Насамперед через блискучу гру Хав'єра Бардема. Хтось буде захоплюватися головним героєм, хтось співчувати, а хтось і засуджувати, але кожен напевно знайде в цьому фільмі щось своє. «Море всередині» - красиве, глибоке і неквапливе кіно. І відчуття після перегляду подібні стрибку зі скелі в море. Щось важке ніби обруч стискає груди, і стає важко дихати. А після - на губах з'являється присмак солі ...Ключевые слова: 10 психологічних фільмів,Розумник Вілл Гантінґ,Розсікаючи хвилі,Планета Ка-Пекс,що подивитися,Чорний лебідь,авторське кіно,Малголленд Драйв

Читайте также