LILOVIY презентував альбом «Тільки рай»

«Тільки рай». Альбом на вірші Юрія Іздрика. Гурт LILOVIY. Новини 2020

LILOVIY презентував вишуканий альбом “Тільки рай” на вірші Юрія Іздрика

3 липня відбулась презентація другого альбому інді-гурту LILOVIY “Тільки рай”. Це EP з 5 пісень, які об’єднує інтимна лірика Юрія Іздрика – культового українського прозаїка, поета, представника «Станіславського феномену» та засновника літературного часопису «Четвер». Не зважаючи на те, що всі пісні різні за характером, в кожній присутня історія кохання.

Замовити альбом можна на провідних стрімінгових платформах.

Гурт було засновано у 2017 році Оленою Коверник. Влітку 2019-го LILOVIY презентували дебютний альбом – «Називай». Він сповнений світлим ліричним настроєм і акустичним звучанням. Більшість пісень написані на вірші львівської поетки Наталі Мраки.

У новому альбомі розширюється спектр емоцій, а музичний матеріал дещо ускладнюється: ламкі ритмічні викрутаси дивовижно переплітаються з фольковими мотивами.

Олена Ковернік: “Для мене цей альбом - звернення до таких понять, як кохання, час. Все наше життя складається з ритуалів, які наповнюють нас сенсом. За їх допомогою людина організовує свій особистий простір і творить. Наш мініальбом - це відображення наших ритуалів від першої композиції “Тільки рай”, яка символізує створення героями персонального Едему, до останньої “Сонце за вікнами” - своєрідної мантри, за допомогою якої ми звертаємось до світла, що його прагнемо…”

Трохи пізніше цього літа гурт презентує анімаційний кліп на головний трек альбому «Тільки рай». Режисером, автором сценарію та художником-постановником кліпу є Андрій Щербак (режисер анімаційної стрічки “Причинна” за мотивами однойменної поетичної балади Т.Шевченка, що отримала численні нагороди та номінації на українських та міжнародних фестивалях). У своїй роботі він створив загадковий постапокаліптичний світ - порожнє покинуте місто, у якому розгортається історія кохання.

Альбом “Тільки рай” записували в студії Павла Мар’єнко “ArtSound Studio” (Тільки рай, Хто скаже їй крім мене, Мурмотіння, Сонце за вікнами) та на “Kaska Records”, Ігор Завада (Amnesia) В процесі підготовки та запису брали участь гітарист, басист, аранжувальник Антон Ан, гітарист Олександр Довгаль, гітарист Богдан Калєніченко, гітарист Максим Ткач, барабанщик Семен Челбарах, барабанщик Олександр Лебеденко, солістка, автор ідеї і музики, лідер гурту Олена Ковернік.

Наживо новий альбом можна буде почути вже у серпні. 2 серпня гурт зіграє у Чернігові на фестивалі “Зелена сцена”. А в Києві LILOVIY презентують альбом «Тільки рай» 6 серпня у київському клубі Docker G Pub. Також, у найближчих планах музикантів – виступи на українських та іноземних фестивалях.

Слідкуйте за новинами гурту у соцмережах.


Читати також