16-08-2021 Розваги 1110

Найбільш цікаві та незвичайні музичні інструменти

Найцікавіші і незвичайні музичні інструменти. Від терменвокса до глюкофона

Коли ми починаємо згадувати музичні інструменти, то найпершими в голову приходять гітара, піаніно, барабани. Насправді, людство винайшло доволі багато музичних інструментів, про які ви навіть не чули, але ми згадаємо про них у цій статті.

Терменвокс

Цей музичний інструмент був винайдений ще у 1928 році. Його творець - Лев Термен.Насправді, ви напевно чули, як грає терменвокс, оскільки його часто використовують при зйомці старих фільмів жахів. Цей інструмент не знайшов популярності. Аби грати на терменвоксі потрібно просто змінювати відстань між його антеною та власною рукою. Таким чином змінюється висота звучання.

Банджолеле

Ось ще один інструмент, який так і на набув популярності. Він являє собою мікс банджо та укулеле. Також його можна уявити як міні банджо із чотирма струнами замість п’яти. Незручність банджолеле міститься в тому, що на ньому доволі важко грати людям із великими руками. Можливо, саме це і стало причиною його низької популярності, хоча звуки, які воно видає цілком приємні.

Омнікорд

Також міг стати популярним, але не став. Хоча грати на цьому інструменті доволі просто, він особливо добре підходить для навчання початківців. Створений омнікорд у 1981 році. Для того, аби грати на ньому, потрібно поєднувати удари по металевій пластині разов із натисканням потрібної кнопки (визначеного аккорда).

Баритон-гітара

Вона видає звуки набагато нижчі за відому широко поширені гітари. Наразі їх, здебільшого, використовують тільки під час звукозапису, для надання особливого, дуже насиченого забарвлення гітарній музиці.

Глюкофон

Цей інструмент має вельми цікаву назву, але не менш прикметний і він сам. Музика, ним створювана, приємна. Візуально глюкофон нагадує барабан. До його будови входять дві чаші, кожну з яких можна настроїти. Одна з чаш має спеціальний резонуючий отвір, а на іншій розташовані “язички”, я у справжнього барабана. Певного часу цей інструмент був достатньо поширений серед вуличних музик, яле його статус так і не закріпився.

Клавітара

Це суміш синтезатора та гітари за формою. Найбільшою перевагою клавітари є її компактність. На жаль, вона теж не стала популярною, хоча для цього були всі передумови.


Читайте также