Ольга Лізгунова презентувала авторський мініальбом

Ольга Лізгунова презентувала авторський мініальбом. Новини музики 2022

Вокалістка гурту Скрябін Ольга Лізгунова презентувала свій авторський мініальбом

Вокалістка гурту Скрябін Ольга Лізгунова заспівала про свободу і незалежність. Прем’єра авторського мініальбому

Вокалістка гурту Скрябін та екс-фронтвумен дівочого гурту Пающие Трусы - Ольга Лізгунова, разом зі своїм гуртом Liz Gun Lite презентує дебютний мініальбом “Independent”.

“Independent” – це свобода та абсолютно нове життя. Ми всі змінюємося, отже, не стоїмо на місці. Тому, сміливо йдіть назустріч новому та невідомому. Кожна пісня – це історія з життя, це справжні почуття, досвід, які зібрані у музиці та словах гурту. Сильний та харизматичний вокал Ольги Лізгунової, переплітається у музику з об'ємним звучанням фортепіано, атмосферними й потужними гітарними рифи та соло з міксом електронного саунду та звукових ефектів.

“Я співаю цю музику для всіх, кому вона буде близька. Хочу поділитися тим, що в мене у голові і тим, що люблю та творю. І якщо знайдуться ті, кого наша творчість зачепить за душу і знайде місце в серці - це буде круто”, - коментує фронтвумен гурту, Ольга Лізгунова.

Процес створення “Independent” тривав півтора року і за цей час, деякі композиції кардинально змінили звучання, стиль та навіть сенс. Зі слів учасників гурту, з композицією “Innocent” музиканти подавали заявку на участь у цьогорічному Нацвідбір Євробачення-2022, що безсумнівно можна назвати новим етапом для гурту - стимулом йти далі, незалежно від результатів конкурсів. Повертаючись до дебютного EP “Independent”, Liz Gun Lite підготували слухачам приємний бонус у вигляді двох версій однойменної композиції: електронної та акустичної.

“Наш EP створений на музичних та емоційних контрастах, відчуттях. Не можна сказати, що ми дотримувались чітко одного стилю та теми. Кожна з пісень є незалежною і самостійною, що ми вирішили підкреслити в назві мініальбому”, - розповідають учасники гурту.

Нагадаємо, що наприкінці 2021-го року, гурт Liz Gun Lite презентував сингл ‘’Eighteen’’, який увійшов в трек-лист ЕР-альбому “Independent”. Пісня ‘’Eighteen” про перехід в доросле життя, в якому відкривається новий світ та нові можливості, але також й проблеми, які випробовують нашу моральну стійкість.


Читати також