03-02-2022 Розваги 75

Ольга Лізгунова презентувала авторський мініальбом

Ольга Лізгунова презентувала авторський мініальбом. Новини музики 2022

Вокалістка гурту Скрябін Ольга Лізгунова презентувала свій авторський мініальбом

Вокалістка гурту Скрябін Ольга Лізгунова заспівала про свободу і незалежність. Прем’єра авторського мініальбому

Вокалістка гурту Скрябін та екс-фронтвумен дівочого гурту Пающие Трусы - Ольга Лізгунова, разом зі своїм гуртом Liz Gun Lite презентує дебютний мініальбом “Independent”.

“Independent” – це свобода та абсолютно нове життя. Ми всі змінюємося, отже, не стоїмо на місці. Тому, сміливо йдіть назустріч новому та невідомому. Кожна пісня – це історія з життя, це справжні почуття, досвід, які зібрані у музиці та словах гурту. Сильний та харизматичний вокал Ольги Лізгунової, переплітається у музику з об'ємним звучанням фортепіано, атмосферними й потужними гітарними рифи та соло з міксом електронного саунду та звукових ефектів.


“Я співаю цю музику для всіх, кому вона буде близька. Хочу поділитися тим, що в мене у голові і тим, що люблю та творю. І якщо знайдуться ті, кого наша творчість зачепить за душу і знайде місце в серці - це буде круто”, - коментує фронтвумен гурту, Ольга Лізгунова.

Процес створення “Independent” тривав півтора року і за цей час, деякі композиції кардинально змінили звучання, стиль та навіть сенс. Зі слів учасників гурту, з композицією “Innocent” музиканти подавали заявку на участь у цьогорічному Нацвідбір Євробачення-2022, що безсумнівно можна назвати новим етапом для гурту - стимулом йти далі, незалежно від результатів конкурсів. Повертаючись до дебютного EP “Independent”, Liz Gun Lite підготували слухачам приємний бонус у вигляді двох версій однойменної композиції: електронної та акустичної.

“Наш EP створений на музичних та емоційних контрастах, відчуттях. Не можна сказати, що ми дотримувались чітко одного стилю та теми. Кожна з пісень є незалежною і самостійною, що ми вирішили підкреслити в назві мініальбому”, - розповідають учасники гурту.

Нагадаємо, що наприкінці 2021-го року, гурт Liz Gun Lite презентував сингл ‘’Eighteen’’, який увійшов в трек-лист ЕР-альбому “Independent”. Пісня ‘’Eighteen” про перехід в доросле життя, в якому відкривається новий світ та нові можливості, але також й проблеми, які випробовують нашу моральну стійкість.


Читайте также