Який фільтр для питної води варто придбати?

Який фільтр для питної води варто придбати?

Купівля фільтра для очищення води в будинку може принести користь здоров'ю людини, а також продовжити термін служби побутової техніки, як-от посудомийна та пральна машина. Водопровідна вода, хоча зазвичай підлягає суворим стандартам якості, може містити різні типи забруднень, наприклад хлор, важкі метали чи пестициди.

Вибираючи фільтри для води, наприклад на сайті https://vencon.ua/ua/lvov/catalog/filtry-dlya-vody, слід враховувати індивідуальні потреби домогосподарства. В асортименті магазину техніки «Венкон» представлено кілька типів фільтрів - від найпримітивніших до найдосконаліших систем, основаних на сучасних технологіях.

Фільтри попереднього очищення води

Такі пристрої призначені для відловлювання великих частинок та забруднень перед проходженням води через складніші стадії фільтрації. Вони є першою лінією оборони у всьому процесі очищення та допомагають захистити делікатніші фільтри від надмірних навантажень, продовжуючи термін їхньої служби.

Вугільні фільтри

Це один із найпоширеніших видів фільтрів для питної води. Вони використовують властивості активованого вугілля для утримання небажаних речовин, зокрема важких металів. Такі фільтри ефективно покращують смак і запах води. Вугільні фільтри також можуть вловлювати органічні сполуки, пестициди, відходи промисловості. Рекомендуємо ознайомитися з асортиментом вугільних фільтрів на сайті https://vencon.ua/ua/luck/catalog/filtry-dlya-vody.

Фільтри зворотного осмосу

Зворотний осмос – це сучасний та прогресивний метод очищення води, особливо у разі її сильного забруднення. Спеціальна мембрана затримує:

  • мікроорганізми,
  • віруси,
  • важкі метали,
  • солі.

Мембрана має низьку пористість, що дозволяє проходити через неї лише кришталево чистим молекулам води.

Ультрафіолетові фільтри

У них застосовується ультрафіолетове випромінювання для знищення мікроорганізмів: бактерій, вірусів та найпростіших. І хоча такі фільтри не видаляють хімічні забруднення, вони є ефективним способом дезінфекції питної води. Ультрафіолетові фільтри не виробляють відходів очищення, що є поширеною проблемою під час використання інших методів фільтрації.

Те, який тип фільтра підійде саме вам, залежить від джерела води, а також від її вихідної якості. Перш ніж придбати фільтри для води в Одесі, рекомендуємо здати зразок води на аналіз у найближчу лабораторію. Результати необхідно врахувати під час вибору системи очищення, адаптованої до конкретних забруднювачів. Правильно обрана система фільтрації зробить воду кришталево чистою, і її можна вживати прямо з-під крана.


Читати також