01-07-2024 Розваги 628

Нові фільми, які вже можна переглянути онлайн. 01.07.2024

Нові фільми, які вже можна переглянути онлайн. 01.07.2024

Редакція порталу Експеримент знову підготувала новий список свіжих релізів онлайн-кінотеатрів і стримінгових платформ, а також топових торрент-трекерів. На вас чекає різножанрова добірка з короткими та ультракороткими описами.

Приємного перегляду та мирного нам усім неба.

Непогрішні / Les Infaillibles / The Infallibles

Низка зухвалих нападів на інкасаторські бронемашини стрясає Париж. Поліція знає, що це справа рук «сімейного підряду» бандита Богарта та двох його синів, але й близько не може підібратися до злочинців. В надії запобігти черговому озброєному пограбуванню влада доручає справу двом молодим лягавим — парижанину Г'юго та дівчині-поліцейській Алії, спеціально для цього запрошеній з Марселя. Подібність у цих двох абсолютно різних людей полягає в тому, що обидва в гонитві за злочинцями готові порушувати закони та правила. А можливо, тільки такими методами можна знешкодити невловиму банду.

Заїзд / Ride

Три покоління наїзників на биках борються, щоб зібрати грошей та відправити юну дочку сім'ї до кращої онкологічної клініки. Дія фільму відбувається у Стефенвіллі, штат Техас, і в ньому досліджуються родео та місце ковбою в сучасній Америці.

Міцний Гарт 2 / Die Hart 2: Die Harter 

Виконавши свою мрію перетворитися з коміка на підспівках на зірку крутих бойовиків, голлівудський актор Кевін Гарт намагається взяти нову висоту: він хоче стати першопрохідником у створенні найреалістичнішого, збудованого на імпровізаціях та справжніх бійках екшену. Не без зусиль він знаходить продюсера, готового підтримати проект, однак, коли починаються «зйомки», навіть Кевіну здається, що бійки надто вже реалістичні. Та тут ще й кулі свистять цілком бойові.

Разбій / Break

Історія 20-річного Ілая, який поєднує дві роботи, щосили намагаючись піклуватися про свою сестру і матір. Якось низка несподіваних подій знайомить його зі світом більярду, де Ілай дізнається, що його батько колись був легендою більярду Детройта. Ілаю доведеться зіткнутися із суворою реальністю та небезпеками гри, а також розібратися у самому собі.

Важкі милі / Hard Miles

Вольовий соціальний працівник у колонії для неповнолітніх збирає команду велосипедистів з молодих в'язнів і відправляє їх у перетворюючу подорож довжиною 1000 миль. Натхненний життям Грега Таунсенда та команди велосипедистів Академії Ріджв'ю. Це історія про те, як ці важкі юнаки знайшли собі інше заняття.

Фуріоза: Шалений Макс. Сага / Furiosa: A Mad Max Saga

Історія викрадення юної войовниці Фуріози із Зелених Земель, в результаті якого дівчина потрапляє до рук орд байкерів під проводом Воєначальника Дементуса. Пробираючись через Пустош, вони натикаються на Цитадель, якою керує Безсмертний Джо, і доки два тирана борються за панування, Фуріоза має пережити безліч випробувань, намагаючись знайти шлях додому.

Сімейна справа / A Family Affair

Зара працює на суперпопулярного кіноактора Кріса Коула - нарциса та вимогливого ловеласа. Не в силах більше терпіти його витівки, дівчина звільняється одним днем, а незабаром виявляє, що Коул зустрічається з її власною матір'ю.


Читати також