Співачка VLADA K презентує особливу автентичну колядку Нічка та радісна

Співачка VLADA K презентує особливу автентичну колядку Нічка та радісна

Різдвяно-новорічні свята - особливий період для всіх українців. Цей час сповнений різдвяною атмосферою та приносить надію в кожний дім.

Напередодні новорічно-різдвяних свят у кожній родині панує особливий святковий настрій - всі затамовують подих в очікуванні справжнього дива.

І саме в цей важливий і особливий для всіх час, юна і талановита співачка VLADA K зробила неймовірний різдвяний подарунок всім своїм шанувальникам, заспівавши українську колядку “Нічка та радісна”.

“Я дуже хочу, щоб у цей святковий період всі ми відчули особливий настрій. Бо Новий рік та Різдво - це час, коли вся родина могла об'єднатися за святковим столом, поки в небі з'являється перша зірка. Різдвяні пісні дарують нам надію, зігрівають родинним затишком, торкаються самого серця”,

- говорить співачка.

І дійсно, колядки живили надію, сповнювали магією Святого духа все навколо. Українські колядки - особливі. Вони передавалися з покоління в покоління,  сполучаючи у собі світло віри в перемогу добра над злом, зігрівали серце надією, викликали сльози на очах. Кожне слово колядки мало важливе значення - в них оживають давні українські традиції та віра в силу слова.

“Колядування - одна із найкрасивіших традицій. Хай разом із святковою мелодією колядки “Нічка та радісна” у ваші оселі завітає радість, мир та щастя”,

- бажає всім українцям VLADA K.

Музику до народної колядки створив Дмитро Сисоєв, надавши автентичному тексту нового унікального звучання.


Читати також