04-09-2021 Музеи 72

Перша Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва

Перша Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва оголосила open-call. Афіша 2021

Перша Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва оголосила open-call

Цієї осені у Києві відбудеться інноваційна культурна подія — перша Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва за підтримки Українського культурного фонду, посольства Іспанії в Україні та Іспанської Агенції з розвитку (AECID). Проєкт дає учасникам можливість бути почутими експертами з 8 країн, та глядачами — з цілого світу. Всі роботи будуть презентовані у віртуальному форматі на міжнародній інноваційній комунікаційній платформі.

Впродовж двох тижнів на виставці будуть презентовані роботи митців з України, Іспанії, Польщі, Німеччини, Італії, Тайваню, Латвії та Японії. Всі вони будуть присвячені незалежності та розвитку українського суспільства, водночас вони продемонструють розквіт сучасних технологій, їхні можливості, силу та красу.

Виставка відбудеться у жовтні, а зараз відкрито OPEN CALL (посилання), що запрошує до участі українських митців сучасного діджитал та медіа-арту, а також тих, хто працює із NFT мистецтвом. Встигніть подати свою заявку — кількість місць обмежена.

“Бієнале пройде з темою «30 років свободи», що осмислить стан незалежності українців та феномен свободи людини в еру постковіду через сучасні діджитальні форми мистецтва та презентує погляд зсередини (з України) та ззовні (в Україну) через залучення міжнародних митців, міжнародного куратора та інтернаціональної відео арт програми” - каже Валерій Коршунов, куратор Української Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва

До експозиції приймаються цифрові та медіароботи, створені в межах головної теми — «30 років Свободи»: інсталяції, відео-арт, NFT, VR-експонати. Якщо вам складно обирати, можете подати до розгляду в участі кілька своїх робіт, які потенційно можуть стати символами незалежності України та свободи українців.

Експерти від України та організатори виставки: Валерій Коршунов (засновник проєкту ARTEFACT), Юрій Лех (куратор фестивалю MADATAC), Світлана Коршунова (виконавчий продюсер).

До 10 вересня 2021 року серед обраних заявок куратори оберуть 10 робіт, які будуть представлені на Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва у 2021 році.Читайте также