Співачка Diana Gloster презентує новий трек «Бути легендарними»

Співачка Diana Gloster презентує новий трек «Бути легендарними»

Українська співачка, сонграйтерка та інфлюенсерка Diana Gloster випустила нову пісню “Бути легендарними”, яка є голосом впевненості й віри у свої сили. Композиція має на меті надихати та надавати відваги всім, хто тільки розпочинає свій тернистий шлях до мрії, та для тих, хто вже долає труднощі на ньому.

“Бути легендарними” стала гімном першої масштабної конференції для блогерів, інфлюенсерів та підприємців “Orange Forum”. Пісня викликала бурхливу реакцію у підписників Діани та учасників форуму, тому вже через декілька днів співачка вирішила випустити трек, щоб усі мали можливість насолодитись ним. 

«Ми з Анітою точно знаємо, як це стикатись з труднощами, перепонами та долати їх впродовж років, щоб досягти своїх результатів та реалізувати свої мрії. Впевнена, що пісня буде не тільки гімном “Orange Forum”, вона стане світлим напуттям для всіх, хто тільки починає свій шлях у будь-якій сфері, та для тих, хто вже зіштовхнувся з труднощами. Важливо вірити у свою мрію, і попри всі труднощі ніколи не здаватись, робити все, щоб бути легендарними, про все це я написала у рядках цієї пісні», – поділилась співачка.

"Бути легендарними" – це не лише пісня, це духовне послання, яке надихає на величезні досягнення та нагадує, що ми здатні на більше, ніж може здатися на перший погляд. Пісню можна послухати на всіх музичних платформах.


Читати також