Про домашній телефон

Centres for Disease Control повідомляє

    Якщо у вас вдома ще зберігся стаціонарний телефон, тепер ви, офіційно, в меншості.    Centres for Disease Control, або, більш стисло, CDC, нещодавно завершив дослідження за кількістю стаціонарних дротових телефонів і їх використання.

   І вперше використання бездротових телефонів перевершило використання стаціонарних.

Як повідомляє Consumerist: "Згідно з підрахунками CDC, більше третини (35.8%) будинків повністю відмовилися від стаціонарних телефонів. Так само близько 15.9% домогосподарств все ще мають в наявності підключений стаціонарний телефон, але використовують його як прес-пап'є або нагадування про минулі дні. Всі вищеперелічені будинку разом налічують 51.7% від загального числа домогосподарств і користуються виключно бездротовим зв'язком. Збільшення даної групи на 1.8% в минулому році зробило її домінуючою вперше за весь час."

    Якщо ваш вік від 25 до 29, ви знаходитесь в групі, яка більш схильна до використання тільки бездротового зв'язку. У будинках 60% представників цієї групи використовують виключно бездротове з'єднання.

   Тільки 25.8% людей віком від 45 до 64 користуються тільки бездротовим зв'язком, а у віковій категорії старше 65 років ця група дуже маловиражена - всього 10.5 відсотків. Так що тепер зрозуміло, чому молоді люди все ще змушені жити в будинках з провідним зв'язком.


Читати також