Онлайн-конференції вчителям - сучасний метод підвищення кваліфикації
Педагогічна майстерність наставника - важливий фактор, що визначає якість навчання підростаючого покоління. Компетентність педагога повинна відповідати мінливих запитам суспільства до результатів підготовки випускників. Тому сучасний професіонал відчуває потребу в самовдосконаленні, безперервному розвитку. Класичні курси підвищення кваліфікації відрізняються такими недоліками, як значні витрати часу і коштів на проїзд до місця навчання, недостатня гнучкість в наповненні теоретичного блоку навчальних програм, переважання традиційних лекційних методів.
Ідеальний формат демонстрації іннвацій - онлайн-конференції вчителям
Така схема профосвіти, заснована на застосуванні інформаційно-комунікаційних технологій, занурює в круговорот новинок теорії і практики, дає шанс продемонструвати власний унікальний досвід широким колам учительства навіть на міжнародному рівні. Учасники фестивалів мають неоціненну можливість вирости особистісно та професійно, а також успішно пройти атестацію на кваліфікаційну категорію. Такий формат вдосконалення майстерності доступний в зручний час, в комфортній обстановці.
Онлайн-конференції - інструмент, що допомагає вчителям вирішувати такі завдання:
- представляти свої інноваційні педтехнології, що забезпечують поліпшення якості результатів навчаються в умовах реалізації державних освітніх стандартів;
- проводити апробацію розроблених прийомів ведення навчального процесу з аналізом їх результативності;
- удосконалювати науково-методичну діяльність в дошкільному закладі, в загальноосвітній або спортивній школі, коледжі, будинку творчості та ін.
Електронні конференції - простір для трансляції результатів проектно-дослідницької діяльності в інтерактивному режимі, що дозволяє обговорити дискусійні питання сучасності, уявити знахідки в області інноватики, а також досягнення учнів, що підтверджують їх ефективність.
На сайті https://naurok.com.ua/conference можа переглянути записи конференцій. Наприклад, 18 червня відбулася конференція на тему Нова українська школа 2020: досвід і перспективи. А 15 червня - Ефективна взаємодія в освіті: інструменти та прийоми.
Переваги
Популярне спілкування online дозволяє викладачеві, який проводить заняття, вибудовувати діалог зі слухачами, які перебувають на самих різних територіях, протягом online-сеансу. При цьому на основі віддаленого доступу проводиться не тільки лекція, а й індивідуальні консультації, аргументація думок, дискусія.
За матеріалами naurok.com.ua