Вчимо англійську за допомогою пісень

Вчимо англійську за допомогою пісень

Під час вивчення іноземної мови можна використовувати різноманітні методи: від традиційних до нестандартних. Один із цікавих та захоплюючих способів пришвиднити вивчення англійської мови – музика. Прослуховування пісень англійською мовою, а також спів разом з виконавцем сприяє не тільки швидкому запам'ятовуванню слів, але й виробленню гарної вимови.

Як пісні допомагають вивчати мову?

Пісні англійською - корисний інструмент для засвоєння нової лексики, тому що:

  • Музика прилиплива. Напевно, у кожного бувало, що застрягла пісня у голові? Слова крутяться в голові та у мові, застрягають у мозку надовго. Тому пісні як інструмент для вивчення англійської часто використовують на практиці курси іноземних мов.
  • Вчити мову за допомогою музики можна будь-де. Завантажити потрібні пісні можна на смартфон та слухати їх у машині, у громадському транспорті, під час пробіжки.
  • Спів пісень покращує вимову. Повторення слів пісень за виконавцем - носієм мови, розвиває орфоепічні навички.
  • Тексти пісень допоможуть вивчити слова у контексті. Спостереження того, як словниковий запас використовується в реченнях є ключовою частиною вивчення будь-якої мови. Ви не можете вивчати окремі слова та розраховувати на вільне володіння. А спів допомагає вивчати, як слова функціонують у різних реченнях.

І найважливіше – вивчати мову за допомогою пісень – це цікаво та незвичайно. Цей спосіб не схожий на монотонне нудне зубріння або прослуховування аудіо-уроків. Вивчаючи мову, ви знайомитеся з гарною та цікавою музикою, англомовною пісенною культурою.

Поради репетиторів з іноземних мов, як використовувати музику у вивченні

  • вибирайте пісні, які подобаються;
  • пісні, які слухатимете із задоволенням і багато разів;
  • перекладайте відразу ж текст пісні, переклад незнайомих слів шукайте в словнику, або в інтернеті;
  • прослуховуйте і повторюйте текст доти, доки не запам'ятаєте пісню і зрозумієте її сенс;якщо
  • складно, розбивайте пісенний текст на шматки, вивчайте його частинами;
  • не просто слухайте, а й співайте – це крок до відмінної вимови.

Як і тексти українською, англійські тексти пишуться поетами чи самими музикантами у різноманітних жанрах. Це можливо переклад віршів поетів, наприклад, той самий Шекспір ​​неодноразово був заспіваний англомовними виконавцями. Пісні пишуться для людей різного віку, отже, є можливість познайомитися з літературною красивою чи грубшою молодіжною лексикою. Слухати та виконувати пісні – це чудовий варіант розширення всіх пластів лексичного запасу.


Читайте также