Yakaboo запускає збір на дрони та спорядження для Фонду Андрія Хливнюка

Yakaboo запускає збір на дрони та спорядження для Фонду Андрія Хливнюка

Від книжок до “пташок”: Yakaboo запускає збір на дрони та спорядження для Фонду Андрія Хливнюка 

Національна книжкова платформа Yakaboo долучається до роботи Фонду Андрія Хливнюка зі збору коштів на придбання БПЛА та спорядження для нашої армії. Адже разом ми здатні зробити набагато більше для нашої Перемоги.

Освіченість, культура, мова, читання є визначною складовою свідомої нації. Читаюча нація може допомогти наблизити Перемогу і буквально також - читанням і придбанням книг. Бо книга - зброя. Відсьогодні можна допомогти армії отримувати сучасні та потужні дрони, просто замовивши книжку на сайті Yakaboo. Національна книжкова платформа тепер відраховуватиме до Фонду Андрія Хливнюка 3% від продажу кожної книжки власного видавництва Yakaboo Publishing.

“Ми постійно шукаємо нових можливостей підтримати наших захисників. Yakaboo активно бере участь у різних соціальних проєктах, а також різних напрямках з допомоги військовим, успішно реалізує і власний - електронну “Бібліотеку для героїв”. Але ми ніколи не зупиняємося. У партнерстві з Фондом Андрія Хливнюка ми закликаємо читати більше книжок нашого видавництва Yakaboo Publishing, у видавничому портфелі якого є нішевий нонфішн, якісна художня література та добрі книжки для дітей. З кожної проданої книжки ми будемо робити відрахування до Фонду, створеному Андрієм Хливнюком, артистом, який подарував натхнення мільйонам, а зараз і сам боронить Україну”, - зазначають у національній книжковій платформі Yakaboo.

Кожен користувач платформи також може приєднатися до збору! На сайті Yakaboo є можливість задонатити напряму до Фонду Андрія Хливнюка будь-яку суму.

“Читайте і донатьте на сили оборони України!” - закликає всіх українців Андрій Хливнюк, лідер гурту “Бумбокс”.

Андрій Хливнюк, який з початком повномасштабного вторгнення став до лав підрозділу "Софія" Національної Поліції України, відкрив влітку 2022 року власний благодійний фонд. Головною місією Фонду Андрія Хливнюка є забезпечення військових сучасними дронами. З моменту заснування по січень 2024 року завдяки неймовірній підтримці всіх небайдужих людей Фонд зібрав 71 859 463 гривні. Андрій Хливнюк фактично став амбасадором українського ударного БПЛА Punisher - 19 комплексів закуплені Фондом, більшість літають і досі. Фонд також закуповує та відправляє на фронт такі потужні українські БПЛА як Чаклун, Міні-Шарк, Сич.

Нація, яка читає - непереможна.

Разом переможемо!


Читати також