16 мая 2018 в 1:58 Новости культуры 220

Тон Фрет та Вероніка Ільченко у Львові

Тон Фрет та Вероніка Ільченко у Львові

Дует із Бельгії з програмою у Львові, Золочеві, Дрогобичі та Трускавці

27 травня о 19.00 у стінах Львівського Органного залу флейтист Тон Фрет та піаністка Вероніка Ільченко виконають незабутню програму “Витоки” (“Origins”) з творів композиторів, натхненних традиційною музикою своїх країн: Джозефа Джонгена, Арно Бабаджаняна, Шарля Кьоклена, Бели Бартока, Ервіна Шульгофа і Мирослава Скорика. 28 березня з 11.00 вже традиційно для Львівського органного залу, відомі музиканти проведуть впродовж дня два безкоштовні майстер-класи. Спершу фортепіанний, а згодом флейтовий. Тур організовано за сприяння посольства Королівства Бельгія в Україні.

Протягом візиту музиканти також відвідають інші галицькі міста, а саме Дрогобич, Трускавець та Золочів, де зіграють для місцевих поціновувачів високої класики.

Перший концерт відбудеться 24 травня о 19.00 у концертному залі Дрогобицького коледжу імені Василя Барвінського. Наступним музикантів зустрічатиме Трускавець. 25 травня о 19.00 чарівні звуки флейти та фортепіано лунатимуть із залу “Кришталевого палацу”. Вже через добу, 26 травня о 19.00, бельгійських виконавців зустрічатиме славний Золочів. Концерт відбудеться у Золочівському Будинку культури імені Ігора Білозіра.

Тон Фрет - бельгійський флейтист, у минулому учасник ансамблів Oxalys та Het Collectief. Як камерний музикант він виступав на великих фестивалях та найбільших сценах Європи, Азії та Південної Америки. Освіту здобув у Брюсселі, Парижі, Маастрихті та Базелі, виграв головний бельгійський конкурс молодих музикантів. Вероніка Ільченко грає на фортепіано ще з дитинства, адже народилася у сім’ї музикантів. Навчалася в Єкатеринбурзі, у Музичному коледжі ім. Чайковського та в Уральській державній консерваторії ім. Мусоргського. Свою майстерність удосконалювала в Королівській консерваторії Гааги. З 2000-го року музикантка живе у Брюсселі. Справжнє визнання піаністка здобула за своє виконання пізніх романтичних творів Мусоргського, Рахманінова та композиторів XX століття, таких як Дебюссі та Землінський.

Зійшовся дует ще у 2011 році і з того часу вони встигли випустити два диски “Час знайдено” (Le Temps retrouvé) та “Вчорашній світ” (Die Welt von Gestern), які були одноголосно розхвалені публікою та пресою.

Телефон для довідок: 098 871 0180Ключевые слова: Тон Фрет, Вероніка Ільченко, концерт, Витоки, Афіша Львів 2018, класика, афіша концертів, Афиша концертов, ціна квитка, цена билета, куди піти, куда пойти, купити квитки, купить билеты, адрес, культурная программа, культурні події