Нічні маски для обличчя: секрети краси й омолодження шкіри
Догляд за шкірою передбачає використання різних засобів, тож нічні маски для обличчя є невід'ємною частиною етапів процесу. Поживні або зволожуючі маски насичують активними компонентами, які додають шкірі сяючого вигляду і суттєво усувають набряклість, в'ялість. Натуральні компоненти у складі подібних засобів діють м'яко та безпечно не тільки для шкіри, але й для організму загалом. Тому вибір натуральних засобів - чудовий варіант для підтримки загального тонусу організму.
Відбілюючі маски для обличчя тканинні є готовим продуктом, який можна використовувати вдома, в дорозі тощо, відразу наносячи на шкіру. Такі види масок виготовляються у різних країнах та представлені у розділах рослинної, органічної косметики. Маски відрізняються специфікою дії. Є заспокійливі, зволожуючі, регенеруючі.
Замовити та купити маски для обличчя можна таких видів, як:
- заспокійливі з екстрактами водоростей;
- що відновлюють з епідермальним фактором;
- що відновлюють з колагеном;
- тонізуючі, вітамінні для боротьби з куперозом;
- оновлюючі з молочними протеїнами.
Як підготувати шкіру перед процедурою використання маски
Замовити та купити маску для обличчя від різних брендів можна через інтернет-магазини. Попередньо рекомендується очистити шкіру.
Почніть із ретельного очищення обличчя. Це допомагає прибрати забруднення, декоративну косметику та надлишки шкірного сала, забезпечуючи краще проникнення активних компонентів маски. Використовуйте м'який очищувальний засіб (гель або пінку), щоб не викликати подразнення шкіри. Скраб, пілінг, гель допомагають очистити пори. Однак якщо у вас чутлива шкіра або наявні запалення, краще пропустити цей крок.
Тканинні маски потрібно тримати стільки, скільки вказано в інструкції. Це може бути 5-10 хвилин, у деяких випадках - 15-20 хвилин.
У рецептах догляду за шкірою є інструкції, як правильно зробити маску для обличчя вдома з інгредієнтів, що знаходяться під рукою. Також можна створювати рослинні суміші з додаванням ефірних олій.