11-08-2019 Все про кіно 311

Фільм «Бензин» Олівера Мора

Фільм «Бензин». Олівер Мор. Кінофестиваль Бруківка 2019

Німецький режисер Олівер Мор представить повнометражний фільм «БЕНЗИН», в якому зіграла відома українська акторка Катерина Молчанова

Фльм Бензин Катерина Молчанова

13 вересня в Старій фортеці на головній сцені Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» німецький режисер Олівер Мор представить свій деб’ютний повнометражний фільм «БЕНЗИН», в якому головні ролі зіграли відома українська акторка Катерина Молчанова («Гуцулка Ксеня», «Моя бабуся Фанні Каплан» та «Рівень чорного») та німецький актор Бела Габор Ленц, який відомий роллю у серіалі «Dark» від NETFLIX.

Фльм Бензин

Через 30 років після возз'єднання Західної та Східної Німеччини залишились ще деякі села на сході, де лише кілька людей не покинули свого будинку. Мати Леона давно пішла. Але він все ще тут, зі своїм татом, який керує автозаправкою неподалік кордону з Польщею. Там ніхто не заправляється. Нічого не відбувається. Про минуле ніхто не говорить. Коли раптом з’являється молода жінка з України, все змінюється. Вона приїхала на роботу до багатої родини, яка час від часу відвідує село. Леон відчуває, що вона може допомогти йому знайти спокій з його невідомим минулим.

Фильм Бензин Оливера Мора

Олівер Мор народився в 1989 році на півдні Німеччини і виріс в Орегоні та невеликому містечку в Західній Німеччині. Зараз він живе і працює в Берліні, Мюнхені та Кельні. У 2010 році він почав навчатися в Мюнхенській кіношколі (HFF München), а його рекламні ролики та роботи отримали багато нгород на різнманітних фестивалях. "БЕНЗИН" - його перший повнометражний фільм та його випускний фільм зі школи кіно.

Олвер Мор

«Я завжди був захоплений персонажами і тим, що трапиться, якщо вони зустрінуться. У цьому фільмі все стосується питання: залишитися чи піти? Триматися чи відпустити? Залишити сім'ю, адже ви не щасливі, покинути свій дім, тому що майбутнього немає. Але також відпустити ідею. Це історія в контексті політичного та соціального тла маленького і забутого села. Одного разу більше не буде бензину (БЕНЗИН) - або ти перестанеш рухатися, або ти подумаєш про зміни» - коментує свою роботу режисер Олівер Мор.


Читати також