Основні причини, через які варто пройти курси англійської мови влітку

Основні причини, через які варто пройти курси англійської мови влітку

Це дивно, але останні соціологічні дослідження говорять про те, що англійська мова не є найпоширенішою у світі.

Перше місце на земній кулі займає китайська мова, друге іспанська, і вже на третьому місці - англійська.

Однак, якщо перші дві мови поширені здебільшого на одному континенті, то англійська – у 112 країнах на всіх материках. Тому вона і називається міжнародною мовою.
Давайте розглянемо основні причини, через які варто пройти хоча б інтенсивний курс англійської мови. Адже, в будь-якому випадку, це знання рано чи пізно зможе стати вам у нагоді та послужити добру службу.

1-а причина – подорож

Все більше людей виїжджають за кордон для відпочинку або на роботу. У більшості готелів є  представник вашої країни, але ж не залежати постійно від цієї людини. А як бути в ресторанах чи магазинах, де потрібно озвучити своє прохання чи запитання.

2-а причина – робота

Останнім часом все більше міжнародних компаній з'являється на українському ринку, де для успішної роботи потрібне знання англійської мови. Більше того у вимогах до існуючих вакансій обов'язкове знання англійської мови і сама пропозиція вакансії розміщена теж на англійській.

3-я причина – розвиток

Вивчення будь-якого предмету на будь-яку людину впливає позитивно. Процес навчання покращує пам'ять та підтримує її у тонусі. Є люди, які вивчають іноземну мову після 50 років, аби тренувати свою пам'ять.

4-а причина – перегляд фільмів мовою оригіналу

Який би не був хороший переклад – не можна порівнювати його з оригіналом. Пісні також можна слухати англійською та розуміти про що вони співаються.

5-а причина – коло спілкування.

На сьогоднішній день з'явилася можливість спілкування між людьми різних країн через Інтернет. Можна спілкуватися в соціальних мережах не лише через переписку, а й через відеозв'язок. І погодьтеся буде прикро, якщо ви не зможете вдповісти на питання своему співрозмовнику вживу.

Вчити англійську – причин багато, про всіх не розповіси у одній статті. А ось чому не потрібно її вивчати – ми не знаємо жодної. Тільки ви можете відповісти на це питання.


Читайте также