1 ноября 2017 в 0:06 Кино 374

10 бездоганних образів у кіно

10 бездоганних образів у кіно

РУС

Кінематограф породжує безліч персонажів, величезні сили вкладаються в те, щоб глядач прийняв і полюбив того чи іншого героя. Проте є такі герої, які запам'ятовуються назавжди. Їхні образи є частиною сучасної культури. Їх люблять, їх наслідують, ми ж спробували розібрати на складові частини деталі деяких улюблених нами образів.

Волоцюга-Волоцюга (1915)
Волоцюга Чаплін

Навіть якщо ви ніколи не бачили фільми Чарлі Чапліна, його образ, забруднений костюм, казанок і ціпок, – так ретельно укорінився в культурі, що передається нам при народженні. Найбільша ікона німого кіно і учасник безлічі фільмів Чапліна, Волоцюга – доказ того, що кінематограф творить легенди.

Головний елемент крутості: Костюм, що здатний розповісти історію за свого власника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уся справа в капелюсі. Чарльз Спенсер Чаплін

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чорно – білий Бродяга, у якого все було в шляпі

Принцеса Лея - Повернення Джедая (1983)

Бути рабом нелегко, але в "Поверненні Джедая" Керрі Фішер, будучи однією зі служниць Джабби, виглядає приголомшливо, в мить заволодівши фантазіями всіх чоловіків світу.

Головний елемент крутості: Золоте бікіні, яке залишається одним із найулюбленіших і найбільш копійованих коли-небудь костюмів.

Чувак – Великий Лебовські (1998)

Зручні штани, вільні светри, футболки з v-подібним вирізом і коктейль Білий Росіянин – ось що необхідно, щоб стати іконою стилю. Великий Лебовські вийшов за межі просто культового кіно, це те, що вже межує з релігією. Чувак надихає легіони фанатів піти за ним.

Головний елемент крутості: Футболка "Щойно з ліжка".

Голлі Голайтлі – Сніданок у Тіффані (1961)

Роль Одрі Хепберн, що запам'ятовується надовго. Голлі Голайтлі, можливо, одна з найстильніших жінок, що з'явилася на великому екрані. Просто, елегантно і зі смаком. Комбінація: облягає чорну сукню Givenchy, довгий витончений мундштук, перлове намисто і величезні сонцезахисні окуляри – це поєднання безсмертне і розбурхує уявлення стильних дам і до сьогодні.

Головний елемент крутості: Звичайно ж, сукня.

Алекс ДеЛардж – Механічний апельсин (1971)

Якби ультра-насильницький любитель Бетховена не виглядав так загрозливо, його вигляд можна було б вважати смішним. Казанок, дідусева сорочка, підтяжки, гульфик і пара загрозливих черевик на додаток, так Алекс і його друзі протоптали свій шлях до історії кінематографа.

Головний елемент крутості: Казанок – хоч він і не був призначений для такого роду речей, в цьому контексті він виглядає вельми доречним.

Джокер – Темний лицар (2008)

Запаморочливе втілення Хітом Леджером смертельного ворога Бетмена в "Темному лицарі" вже стало легендою. Його нервовий, збентежений вигляд був ідеально доповнений епатажним костюмом. Як і в попередньому фільмі і коміксах, його козир - фіолетовий костюм і жилетка, – костюм підступності і божевілля.

Головний елемент крутості: Ніхто не зможе носити фіолетовий піджак з такою гідністю.

Беатрікс Кіддо – Вбити Білла (2003)

Костюм Уми Турман, жовтий з чорними смугами, – заснований на костюмі Брюса Лі з "Ігри смерті". Серед інших цікавих образів фільму цей, звичайно ж, став визначальним для Квентіна Тарантіно.

Головний елемент крутості: Важко собі уявити, щоб спортивний костюм виглядав так добре.

V – V означає Вендета (2005)

Маска Гая Фокса, капелюх і плащ – ось складові елементи костюма V. Ймовірно, він найкраще одягнений з усіх антигероїв у всій історії кінематографа, адже саме цей вигляд прийняли багато протестуючих по всьому світу.

Головний елемент крутості: Маска Гая Фокса.

Дівчина – Сверблячка сьомого року (1955)

Мерлін Монро, яка намагається утримати спідницю, що піднімається потоком повітря, – одна з найпопулярніших сцен у кіно. І навіть якщо ви не бачили "Сверблячка сьомого дня", ви знаєте цю сцену. Вона залишила помітний відбиток на всю поп-культуру з моменту її появи на екранах.

Головний елемент крутості: Сукня. Ох вже ця сукня ...

Індіана Джонс – У пошуках втраченого ковчега (1981)

Як змусити професора археології виглядати круто? Дати йому батіг, додати до його образу злегка поношену шкіряну куртку і фетровий капелюх? Для Гаррісона Форда це спрацювало на всі сто. Індіана Джонс у його виконанні один із найбільш відомих образів на великому екрані.

Головний елемент крутості: Найімовірніше, це капелюх. Найвідоміший капелюх у Голівуді і найстильніший, навіть, незважаючи на екстремально небезпечні ситуації.
Ключевые слова: Індіана Джонс, У пошуках втраченого ковчега, Сверблячка сьомого року, V означає вендета, Вбити Білла, Темний лицар, Заводний апельсин, Сніданок у Тіффані, Великий Лебовські, Керрі Фішер, Чарлі Чаплін, бродяга, Принцеса Ле