"Співаючі тибетські чаші" в Arcane Art Gallery

поющие тибетские чаши в Arcane Art Gallery


5 березня в 19.00 в Arcane Art Gallery (вул. Десятинна, 13, 4 поверх, № 44) відбулася дивовижна зустріч із циклу "Об'єктивність звуку" - «Співаючі тибетські чаші».


Численні гості недавно відкритої нової галереї об'єктивного мистецтва мали рідкісну можливість почути спів тибетських чаш - найдавнішого музичного інструменту, який використовувався для медитацій на протязі 2500 років. «Давні люди прекрасно знали про силу впливу звуків на людину та її розум, про те, як позбавитися від суєтності й неспокою, - говорить астропсихолог і практик нада-йоги Аля Кухарчук. - Одне з основних значень слова «нада» на санскриті - це «звук». Суть нада-йоги в концентрації на внутрішньому звуці, на внутрішній тиші і вона, на мій погляд, співпадає з тим змістом, який прагне донести своїми светангами Галина Москвітіна.

 «ОМ - це найбільш об'єктивний звук у Всесвіті, початкова частота, - говорить Галина Москвітіна. - Всі звуки і мелодії всіх світів - лише його варіації. ОМ - це внутрішній звук. Це - постійно звучна душа кожної живої істоти. Зовні можна почути тільки настройку на нього. Спів тибетських чаш - це нитка Аріадни, вхопившись за яку, слухач може потрапити всередину себе, у вічну сяючу скарбницю своєї душ. »

 Люди завжди надавали музиці величезне значення. Її велика сила споконвіку підтримує гармонію світу і людини. Музика - це єдине з мистецтв, де немає нічого матеріального. Звук проникає крізь всі бар'єри, в ньому закладена потужна творча енергія.

 «Багатство обертонів тибетських чаш, ні з чим незрівняне густе, гармонійне і проникливе їх звучання вражає сильніше, ніж дзвін, - поділилася своїми враженнями відома оперна співачка Олена Гребенюк. - Цей чарівний інструмент надзвичайно органічно прозвучав в наповненому світлом просторі картин Галини Москвітіної ».

Не дивно, що дослідження Євгена Конопльова, доцента КУУП, який виміряв ауру відвідувача до і після відвідин виставки за методом кірліан, підтвердили, що картини Галли збільшують і гармонізують енергетику людини, тому що, за словами художниці, - «також як і всі в цьому світі, ми - ноти в цій величезній вселенської симфонії ».

Це вже не перша подібна зустріч у стінах Arcane Art Gallery. Зовсім недавно відвідувачі знайомилися з новими роботами Галини Москвітіної в поєднанні з творами Моцарта, Баха, Генделя, Гайдна, Франка, Муре Рондо і Бенедетто Марчелло.

«Объективность звука» в Arcane Art Gallery

Arcane Art Gallery в Києві
Читайте также