15-01-2013 В мире 787

3 способи втекти від раку.

Рак - загадкова і фатальна хвороба

Рак - загадкова і фатальна хвороба - може мати безліч причин.


Однак багато з них ми в змозі усунути, саме в наших руках всі шанси знизити ризик розвитку пухлин.

1. Будьте вільними від тютюнового диму. Рак легенів вбиває більше жінок і чоловіків в США, ніж будь-який інший рак - це 28% усіх смертей від раку, або близько 160 000 чоловік на рік. Переважна більшість цих смертей пов'язана з курінням. І це тільки рак легенів, а адже тютюнопаління також пов'язане з більш ніж десятком інших видів пухлин і складає 30% всіх випадків смерті від раку в цілому.

Ось чому багато лікарів скажуть вам, що найбільший протираковий крок, який ви можете зробити, це кинути палити або ніколи не починати. Але навіть якщо у вас виникли проблеми і важко кинути цілком, ви можете знизити ризик розвитку раку простим скороченням викурених цигарок. Навіть якщо ви некурящий, не думайте, що тютюновий дим не пронизує ваше життя. Близько 3000 випадків раку легенів щороку виникає в результаті впливу тютюнового диму, і істотні фактори розвитку інших ракових захворювань пов'язані також з пасивним курінням. Так що подумайте двічі, перш ніж проводити ночі в прокурених клубах, або дозволити вашій дитині регулярно їздити з тими, хто курить в машині.

2. Будьте стрункі. Багато людей знають: надмірна вага - зовсім не добре для вашого серця, але чи знаєте ви, що зайва вага - також головний фактор ризику для раку? Ожиріння є винуватцем близько 14% смертей від раку, і пов'язане з 3% нових випадків захворювання на рак щороку. «Наша рекомендація № 1 для зниження ризику раку - підтримання здорової ваги. Це може бути одним з найбільш важливих способів профілактики раку», - стверджують експерти з Американського інституту по дослідженню раку (AICR). Фахівці AICR підготували доповідь, що пояснює, яким чином харчування і фізична активність важливі для профілактики раку. Надмірна вага, відповідно до доповіді AICR, пов'язана з багатьма формами раку, включаючи пухлину стравоходу, підшлункової залози, жовчного міхура, молочної залози, раку ендометрія і нирки.

3. Будьте активні. Всі види фізичної активності допомагають запобігти багато форм раку, згідно тієї ж доповіді експертів AICR. Ряд досліджень продемонстрував докази, що саме регулярна фізична активність може знизити ризик розвитку багатьох поширених видів раку на 30-50%.Ключевые слова: AICR,Фахівці,Наша рекомендація № 1,харчування і фізична активність важливі для профілактики раку

Читайте также