Паління - проблема людства

Паління - найбільша в історії світу катастрофа для здоров

Паління - найбільша в історії світу катастрофа для здоров'я населення, а розповсюджувачі тютюну - все одно що терористи.

"Паління вб'є до мільярда людей у всьому світі в нинішньому столітті, якщо тільки уряди різних країн не обмежать тютюнову індустрію - галузь, оборот якої складає півтрильйона доларів", - зазначив Dr. John Seffrin у виступі на Всесвітньому форумі з онкології, який відбувся в Швейцарії на минулих вихідних.

Експерти закликали уряди значно розширити заходи: кардинально підвищити ціни на цигарки, заборонити рекламу тютюну або ж обкласти податками транснаціональні доходи великих тютюнових компаній.

"Вчені підрахували: куріння вбиває більше половини всіх курців, переважно у формі онкологічних захворювань. Серед причин передчасної смерті, яких можна уникнути, куріння - найчастіша. Тим не менш, ряди курців щороку поповнюються на 30 мільйонів чоловік".

Тим часом тютюнові компанії зараз адресують свою рекламу некурцям-жителям країн, що розвиваються.

Вчені зауважують: якщо поточні тенденції продовжаться, у другій половині XXI століття від раку помруть сотні мільйонів чоловік. Єдиний ефективний спосіб знизити споживання тютюну - значне підвищення цін на сигарети, рекомендує британський вчений Річард Пето.

За його словами, це ще й прекрасний вихід для європейських урядів:

"їм терміново потрібно підвищити податки, але якимось чином, прийнятним в політичному плані".Ключевые слова: Dr. John Seffrin,Всесвітньому форумі з онкології,в Швейцарії

Читайте также