АнтитілА відкрили подробиці зйомок нового відео

АнтитілА відкрили подробиці зйомок нового відео

Море, яхта, сонце, хвилі та таємнича незнайомка – саме такий антураж нового відео гурту АнтитілА на пісню «Як ангели», зйомки якого відбулися в бухті Фіолент, поблизу Севастополя.


Два незабутні знімальні дні у відкритому морі на яхті «Patara», серед неймовірних природних красот, під керівництвом давнього друга гурту АнтитілА, режисера Олексія Веренчика.

Другий місяць тривають монтажні роботи та робота над складною графікою.

Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Кліп знімався в бухті Фіолент біля Севастополя, і це все навколишнє середовище, яке є навколо нас перетвориться у відео в просто неймовірну, казкову країну. Що буде відбуватися у кліпі, залишається поки що секретом, але скажу одне – спеціально для того ручні дельфіни з севастопольського дельфінарію приймали участь у зйомці… Режисером відеокліпу в черговий раз виступив наш друг та товариш Олексій Веренчик, а це значить, що глядачі матимуть змогу побачити чудовий відеоряд з гарною графікою, та ідеєю, яку закладено в кожен кадр. Цікавою особливістю цих зйомок було те, що коли знімальна команда і гурт АнтитілА опинилися на борту яхти і вийшли в море, для екіпажу стало несподіванкою те, що потрібно було здіймати паруса. Та хоча яхта «Patara» і збудована в 1948 році, під парусами на ній вже не ходили дуже давно. Щоб здійняти хоча б один парус, потрібно декілька тонн противаги, і звичайно ці декілька тонн потрібно було десь шукати. Недовго думаючи, цими тоннами ваги виявилися спільні зусилля всієї команди. Ми всі налягли на парус і неймовірними титанічними зусиллями підняли його, заради того, щоб це красиво виглядало на картинці».

Вже в кінці серпня можна буде побачити кліп на пісню «Як ангели».


АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Львів 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Івано-Франківськ 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Чернівці 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Калуш 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Рівне 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Луцьк 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Костопіль 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Тернопіль 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Вінниця 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Жмеринка 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Хмельницький 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Кіровоград 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Стрий 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Трускавець 2014
Ключевые слова: АнтитілА відкрили подробиці,зйомок нового відео,новий кліп антитіла,клип антитела,снимают клип антитела,новий кліп антитіла на пісню Як ангели,кліп Як ангели антитіла

Читайте также