ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2013 «Чиста вода – чисте життя»

ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2013 «Чиста вода – чисте життя»

 Щороку наприкінці червня під Ржищевом величезне поле на схилах Дніпра збирає всіх охочих поринути в атмосферу української  етніки в рамках міжнародного еко-культурного фестивалю  «Трипільське коло».


 Мета фестивалю полягає в пропаганді здорового способу життя, чистоти довкілля та внутрішньої духовної чистоти. Девіз цьогорічного фестивалю «Чиста вода – чисте життя». Для втілення цієї мети на фестивалі було представлено величезну кількість творчих майданчиків, які в різних формах дали можливість людям ознайомитися з корисною інформацією, розкрити в собі нові творчі здібності або ж просто добре  провести час в приємній компанії.

 Музичні колективи з Польщі, Росії, Білорусії, Естонії, Казахстану, Мордовії  та України дали змогу слухачам поринути в різноманіття культур, музичних стилів та жанрів.

 Неймовірна краса природи в поєднанні з хорошою музикою та відкритістю спілкування якраз і створює ту неповторну атмосферу, що дає можливість людям забути про свої проблеми та просто насолоджуватися кожною миттю фестивального життя.

Трипільське коло 2013. водаЧитайте также