04-02-2015 Архив 782

Знайомство

Знайомство. Блог Андрія Камінського

Вітаю.

Короткими вирізками своїх думок відтепер тут буду ділитися я – Андрій Камінський.

Вже давно стало не модним заповненням вконтакті поля «о себе», але ми не будемо нехтувати доброю традицією представлятися і познайомимось.

За час навчання в школі я не брав участь в жодному культурному заході. Можливо я не дотягував до рівня культмасового активіста, а можливо КВН та новорічні вистави для молодших класів перестали дотягувати до рівня культурних заходів.

Навчання у Полтаві пройшло теж без підвищеної активності в сферах культурного сектору. Та все ж гітарні світанки, д.р. в кімнатах гуртожитку, шатання по темному місту за північ ніколи не приносили естетичного задоволення та не наповнювали змістом.

І коли приїжджаєш після років навчання назад в своє провінційне містечко, то стає вибір або/або. Або ти ходиш і жалієшся, що твій Миргород це не Київ і не Харків, де завжди є куди сходити, або ти починаєш збирати навколо себе людей в одному місці – в місці де завжди щось відбувається і куди завжди можна прийти. Саме так в нашому місті з’явилися вільний творчий простір «Come In» та кіноклуб «Друга школа».

Що ж до власних вподобань – чітко їх не маю. Будь який прояв творчості має право на вихід в світ. Але захоплюватися потрібно не всім. Культура не стала величина - чим ми захоплюємося, те і стає нашою культурою.

[soundвиріZка] – це роздуми опісля чергового перегляду в нашому кіноклубі з порцією саунду з переглянутого фільму. Таким чином думки завжди будуть свіжими і завжди пов’язаними з проблематикою відносин глядача і кінематографу.

Порада: спочатку вмикай плейлист і читай.

Буду радий бачитися на сторінках Експерименту.Читайте также