Група художників «Добрі люди» малюють нове графіті.

Група художників «Добрі люди» малюють нове графіті.

Група художників «Добрі люди» малюють нове графіті. 
У цьому році вони вже розфарбували плити на набережній, фасади кінотеатру і університету, будівлю на Південному автовокзалі. Тепер «оживляють» стіну будинку поруч з міською прокуратурою. 

На цей раз «добрі люди» вирішили показати донеччанам, як виглядало місто 100 років тому. «Це графіті не схоже на попередні», - розповідає художник Олександр Гребенюк. Перші картини виконувалися за авторськими ескізами. Нову змальовують зі стародавньої фотографії.

Олександр Гребенюк, художник графіті: «Спочатку хотіли вибрати фотографію з міською панорамою, тому що тут замкнутий простір, з усіх боків стіни. Хотілося дати повітря тут, тобто намалювати вулицю, якої немає».

«Місце для картини довго шукати не довелося», - продовжує Олександр. У місті ще багато нудних стін, які, на думку митців, варто розфарбувати.

Художники розповідають: «Їх роботою часто цікавляться перехожі». Вінсент Фалькоз в Донецьку вперше. «Картину графітчиків побачив випадково і був приємно здивований», - констатує француз. Тепер збирається подивитися і на інші роботи художників. Вінсент впевнений, що такі малюнки роблять місто гарнішим.

Вінсент Фалькоз, економічний радник посольства Франції в Україні: «Я народився в Ліоні, у Франції. Це місто відоме картинами на стінах. І я думав про своє рідне місто і захоплювався. Якість дуже висока, і мені здається, що було б цікаво встановити контакти між Ліонськими і донецькими художниками».

Яке саме місце зображено на знімку, художники поки не знають. Старе фото було без підпису. Планують проконсультуватися у фахівця з історії ДонецькаЧитайте также