Виставка класичного китайського живопису Джу Джен Мао у Львові

Виставка класичного китайського живопису Джу Джен Мао у Львові

20 вересня 2013 р. у Львові в  Мистецькій галереї Гері Боумена відбулося урочисте відкриття виставки класичного китайського живопису Джу Джен Мао, яка триватиме 5 днів.


 На відкритті був присутній сам автор картин, який власне і розпочав урочисту частину привітанням всіх гостей та провів екскурс в своє минуле, становлення його як художника та відкрив символіку образів у своїх роботах.

    Джу Джен Мао працює тушшю, яка стала одним з найпопулярніших жанрів живопису. Зараз також викладає у Китайській Національній академії мистецтв. Також поціновувачі китайського мистецтва мали змогу поспілкуватись з автором картин. Художник брав участь у багатьох міжнародних виставках не тільки в Китаї , але й закордоном. 

     Атмосферу східної культури доповнила традиційна китайська музика у виконанні студентів консерваторії та вокальної формації «La Viva».

Загалом виставка створила ще один внесок в розвиток українсько-китайських стосунків та ознайомила нас з культурою сходу.

Надія ШепітчакКлючевые слова: Виставка,класичного,китайського,живопису,Джу Джен Мао,у Львові,Мистецькій,галереї,Гері Боумена

Читайте также